פתרון לעקרות דתית
שלום רב, אני כותבת עבודה במסגרת תואר שני במשפטים בבר אילן בנושא ה"עקרות הדתית".מקריאת תשובותיך לשאלות בנושא נתקלתי שוב ושוב בפיתרון ארוחת בוקר מוקדמת.רציתי לדעת
שלום הרב, אנחנו זוג נשוי כ-4 חודשים. נמצאים בשבוע ה-12 להריון. קיבלנו יעוץ מרופאה בכירה בתחום הזיהומים הויראלים, לקיים יחסים עם קונדום במהלך ההריון, מאחר ולבעלי נוגדנים לCMV (מסוג IGG), ואילו לי אין כלל נוגדנים, וחשד שאני אדבק ממנו, ולכך השלכות רבות.
חשוב לי לציין שהיעוץ ניתן בשל הדבקה ראשונית שלי במהלך ההריון בהרפס (בשפה) ממקור לא ידוע, ובמחשבה שיתכן שההדבקה הינה מבעלי שבעבר חלה בהרפס, וזה על אף שלא היה לאחרונה במחלה פעילה.
נשמח לדעת אם ישנו מקום להתיר את הנ"ל.
א. הנושא שהעלית חשוב ביותר.
ב. אנא פני לרבני מכון פוע"ה בטלפון 02-651-50-50 בשעות העבודה. הרב מנחם בורשטיין שליט"א, ראש מכון פוע"ה, עסק כבר כמה פעמים בנושא שאלתך.
כמו כן ראי שו"ת #5819.
שלום רב, אני כותבת עבודה במסגרת תואר שני במשפטים בבר אילן בנושא ה"עקרות הדתית".מקריאת תשובותיך לשאלות בנושא נתקלתי שוב ושוב בפיתרון ארוחת בוקר מוקדמת.רציתי לדעת
בס"ד כבוד הרב אני מתפלל בד"כ בבית החולים בו אני מועסק כרופא. האם מותר להדפיס שעון נוכחות לפני התפילה? תודה רבה א.
תודה רבה! שאלתי מאלול בשנה החולפת, היתה בנוגע להנקה לאחר גיל שנתיים. ההלכה הידועה לי (מקריאה בשו"ע) היא שלאחר 24 חודש, אם היונק לא ינק
אני אם לתינוק בן 3 חודשים שניזון מחלב ותוספת של סימילאק. האם עלי לצום כרגיל או שיש שיעור מיוחד לשתיה בתשעה באב?
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.