אימי חולה בסרטן, פעם שניה, סובלת מכאבים איומים, מקבלת נגד הכאבים פרוקסט ואלגוליזין שבקושי מקלים על הכאבים וגם גורמים לתופעות לוואי מאד לא נעימות. השבוע אימי החלה להשתמש בקנביס רפואי שמאד עוזר לה, יש הקלה מבחינת הכאבים והיא לוקחת הרבה פחות את הכדורים. זה גם שיפר לה את התיאבון. האם אפשר להשתמש בזה בשבת? משתמשים בזה ע"י עישון.
שלום רב לפני שנענה על שאלת העישון בשבת, יש צורך לברר את ההכרח לעישון כאמצעי המרכזי לשימוש בקנביס. אנא בררי עם הרופא המטפל את האפשרויות – כולל שימוש במכשירי אידוי (לדוגמא דגם Volcano) המשתמשים באויר חם המוזרם מעל הקנביס ונשאף. אמצעים אחרים של אינהלציה קיימים גם הם. לאחר בירור הנושא עם הרופא המטפל והמומחים בנושא, אנא חזרי אלינו עם השאלה.
האם בקביעת רגע המוות במדינת ישראל יש להשתמש בעמדת המשפט העברי? אם כן, מדוע? ואם לא מדוע? אודה לתשובתכם.
לצערי התאלמנתי לפני כחודשיים בנסיבות מאד מצערות. נותרתי עם שלושה ילדים רכים בני 6,4 ו2, שנולדו לאחר טיפולי פוריות ממושכים. גיליתי שאני בהריון טבעי כנראה
האם כמוסות סבוקלם לעור בריא כשרות? קישור למידע על הכמוסות http://www.sebocalm.co.il/catalog.php?id=3 תודה רבה (:
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.