איחור של שבועיים בווסת ללא הריון – האם אסורה
הייתי אמורה להיות אסורה לפני כ15 יום.בדיקת ההריון שעשיתי לצערי יצאה שלילית. בעלי ואני כבר שבועים מתרחקים אחד מהשני (בעצם סתם?),מהי ההלכה במקרה שלנו האם
לפני מספר שבועות שלחתי שאלה, אך הרב לא הבין את שאלתי, אז אני יחזור פעם שניה.
אני מתנדב במד"א ולפעמים (ל"ע) יוצא להגיע להחייאות לא מוצלחות. אני אחד שמסתובב עם ציציות בחוץ. אני יודע שלפני הכניסה לבתי קברות צריך להכניס את הציציות. האם אני צריך להכניס את הציציות שלי בכניסה לתחנת מד"א (אפילו שלדעתי זה קידוש ה' להסתובב עם ציציות בחוץ!) או שאחרי שמגיעים למקרה של החייאה לא מוצלחת להכניס את הציציות?
א. התשובה "מלפני מספר שבועות" לא נכתבה על ידינו, כך שלא ברור לנו במה מדובר.
ב. לגופה של שאלתך: כאשר ידוע שיש הרוגים או אם קיימת סבירות גבוהה לקיומם, צריך לכסות את הציצית כמבואר בשו"ע או"ח כג,ג, ובמשנה ברורה שם.
הייתי אמורה להיות אסורה לפני כ15 יום.בדיקת ההריון שעשיתי לצערי יצאה שלילית. בעלי ואני כבר שבועים מתרחקים אחד מהשני (בעצם סתם?),מהי ההלכה במקרה שלנו האם
שלום רב ! אני בחור בן 22. אשר כבר כ 5 שנים מנקרת במוחי השאלה. האם אני פצוע דכא ? בשק האשכים שלי. האשך הימיני
אני צריכה ללדת בראש-השנה. השנה החג יוצא 3 ימים…כולל שבת. במידה ואכן אלד בחג, התעוררו מספר שאלות: מה דין מלווה -בעלי- שבא איתי ללידה? האם
שלום, אני בהריון בשבוע ה-18, ומשתמשת באופן יומיומי ב-3 תוספי מזון/ויטמינים עפ"י הוראת הרופא (שלושתם אינם מופיעים ברשימת התרופות הכשרות לפסח באתר הכללית): 1. ברזל
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.