צום יום הכיפורים בסוף הריון
בס"ד שלום, אשתי תהיה בע"ה ביום כיפור בסוף חודש התשיעי להריון. ב"ה ההריון בסדר. העובר והאמא בריאים. מה ההוראות לגבי הצום? שמעתי שעל אף העדר
שלום רב, בבוקר יום רביעי הקרוב אני בעז"ה עוברת שאיבת ביציות כחלק מטיפולי IVF ממושכים. יש לי ילד בן שנתיים (גם מטיפולים) כך שאיני יכולה להלין על גורלי, אך האם מותר / חובה עליי לצום בצום ט' באב שמתחיל בסוף יום זה?
לפי תיאורך את עוברת כעת טיפולי הפריה חוץ גופית, תהליך הכולל גם טיפול הורמונלי. טיפול זה כרוך בסיכון מוגבר לתסמונת גירוי-יתר שחלתי, ודורש שתיה מרובה להקטנת הסיכון לתסמונת זו. לכן, אסור לך לצום בתשעה באב השנה, ועלייך לאכול ולשתות כפי הנחיות הרופא המטפל. עם זאת, יש להימנע ממאכלי תענוגות
בס"ד שלום, אשתי תהיה בע"ה ביום כיפור בסוף חודש התשיעי להריון. ב"ה ההריון בסדר. העובר והאמא בריאים. מה ההוראות לגבי הצום? שמעתי שעל אף העדר
שלום, אני סובלת מוסטיבוליטיס קשה. היינו אצל רופאה שמומחית בעניין שנתנה לנו טיפול עם משחות בשילוב פיזיותרפיה והמליצה בשלב הנוכחי עד שיהיה שיפור לקיים יחסים
האם יתכן במצב מסוים לקבל תרומת גוי או שהתשובה לגבי תרומה היא לא מוחלט אשמח לקבל תשובה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.