חציצה של פריו-צ'יפ (periochip)
האם פריו-צ'יפ נחשב חציצה לענין טבילה? אם כן, לכמה ימים? What is PerioChip? PerioChip is a Chlorhexidine Gluconate chip that kills the bacteria that caused
אודה לך אם תוכל לעזור לי. מכיוון שרופא המשפחה ייעץ לי לא לצום רק עקב ב. דם אחרונה (אשלגן גבוה, לא הייתה עד כה בעיה). אני מצרפת את בדיקות הדם שלי ואשמח אם אפשר לשמע עצתך, או לפחות איך ניתן לטפל ביעילות בעניין (התחלתי ליטול סודיום פוליסטרן).
העניין טרי מהיום . היום קיבלתי את תוצאות הבדיקה. ועוד יומיים יום כיפור.
יש לפנות מיידית לרופא המשפחה ולפעול לפי הנחיותיו. אשלגן גבוה מדי יכול להיות מסוכן מאד.
תשובת הרב ד"ר מאיר פרנקל:
מסכים עם המלצת הרופא. שתשתה לשיעורין, כי גם הקראטינין שלה מעל הנורמה והחמרה כלייתית קטנה כתוצאה מהצום יכולה להקפיץ את האשלגן. אין צורך באכילה. ערך האשלגן שלה הוא הרבה מעל הגבול העליון של הנורמה ומהווה סכנה ממשית.
היא נוטלת את הטיפול הנכון.
כמובן שעליה להמנע ממיצי פירות, שיכולים להיות עשירים באשלגן.
כמו כן יש לברר בהקדם מה הביא אותה למצב זה. האם תרופות שנטלה? בעיה בכליות? דיאטה מסויימת? שילוב בעיות?
בברכה,
מאיר
האם פריו-צ'יפ נחשב חציצה לענין טבילה? אם כן, לכמה ימים? What is PerioChip? PerioChip is a Chlorhexidine Gluconate chip that kills the bacteria that caused
Shalom Aleichem I am an American physician (renal and pediatric pathology) interested in learning milah in Israel and was wondering what mechanisms might be available
בטיפול רפואי צבאי בפצועים בשטח, בתאג"ד ובגופים השונים בדרך אל בית החולים, ישנו לפעמים טיפול אינטנסיבי בפצועים שיכול לכלול ניתוחים.במצבים בהם חס וחלילה נפטר פצוע
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.