שלום רב.
רציתי לשאול בנוגע לצום בהיריון, בעוד כשבועיים אכנס לחודש התשיעי. האם מותר לי לצום? באיזה מצב אני אמורה לדעת אם להפסיק את הצום מיוזמה שלי או איזה מצב יכול לגרום סיכון לי או לעוברי… שמעתי שהצום מזרז את הלידה וזה קצת הלחיץ אותי אז פניתי להתייעץ עם עוד גורם. כלומר, אח שלי שאל את הרב שלנו האם אישה בחודש התשיעי צריכה לצום והוא ענה בחיוב אז פשוט רציתי חוות דעת נוספת,
תודה רבה!
ברגע שמתחילים צירים כואבים, עליך לשתות, אפילו ללא הקפדה על שיעורים.
גם כשההתכווצויות לא כואבות, אם את מרגישה שהן מתרחשות בתכיפות גוברת והולכת, מותר לשתות, אך עליך להקפיד שהשתיה (לא רק של מים אלא כל נוזל מזין) תהיה פחות מכשיעור, כלומר במנות של 40 סמ"ק, ובהפסקה של 9 דקות בין מנה למנה.
Post Content אשה שיש חשש שיש לה רק כליה 1 מחכים ל mri ויש לה דלקות שתן שוב ושוב ועכשיו לפני יום כיפור קיבלה דלקת
לצערי התאלמנתי לפני כחודשיים בנסיבות מאד מצערות. נותרתי עם שלושה ילדים רכים בני 6,4 ו2, שנולדו לאחר טיפולי פוריות ממושכים. גיליתי שאני בהריון טבעי כנראה
שלום רב! קראתי באתר "אש התורה" ש: "כל התרופות (עם או בלי חמץ) שמיועדות לבליעה מותרות. ויטמינים ותוספי מזון לא בהכרח נכנסים לקטגוריה הזאת (אפילו
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.