גלולות סרזט – דימום לאחר לידה
דחוף בבקשה! שלום לכבוד הרב, אני יותר מחודשיים לאחר לידת בני הבכור, בניתוח קיסרי. לאחר כחודש אחרי הלידה התחלתי לקחת גלולות בשם סרזט- היחידות (כך
שלום אני סטודנטית שנה ב ועלי לכתוב עבודה סמנריונית בנושא ניתוק חולה ממכשיר הנשמה. יש לי את הצעת מבנה העבודה ואת תתי הנושאים יש לי מס' מקורות בבליוגרפים ואני זקוקה לעוד. פרק 1: קדושת החיים.
*חיי שעה וחיי עולם. *החיים המוות ומצוות ה'. *ייהרג ובל יעבור. *לא תרצח-שפיכות דמים. פרק2 :מכשירי החייאה. *התנאים לניתוקו של החולה. *סמכות לניתוק החולה. * ניתוק חולה לטובת חולה אחר.
פרק3: בעלות האדם על גופו. * החולה-דעתו ורצונו.* הטיפול בחולה הסופני. *הייחס לייסורים.*למות בכבוד. פרק4:קביעת רגע המוות- *ממתי נחשב האדם ל"מת" מבחינה הלכתית ומבחינה רפואית.*סמכות קביעת המוות.
רציתי לדעת האם יש קשר להתאבדות או סיוע בהתאבדות האם יש מקום לכתוב בעבודה פרק על כך? ואם כן תתי הנושאים בפרק זה יהיו: *הגדרת המושג רצח והמושג התאבדות. * יחס ההלכה להתאבדות. * תפילה למותו של החולה. אשמח באם תחזרו אלי עם תשובתכם תודה רבה וחנוכה שמח.
אין באפשרותינו לעשות עבורך את העבודה.
אם היינו יודעים יותר על המקורות שכבר יש לך, היינו יכולים, אולי, להוסיף מקורות נוספים.
דחוף בבקשה! שלום לכבוד הרב, אני יותר מחודשיים לאחר לידת בני הבכור, בניתוח קיסרי. לאחר כחודש אחרי הלידה התחלתי לקחת גלולות בשם סרזט- היחידות (כך
כיום מתחילה מודעות לנושא בדיקות קרינה בלתי מיננת לבתים מדובר בקרינה ממכשירי חשמל ובעיקר מכבלי חשמל ברחובות שמציבה חברת החשמל. רשת החשמל במתח נמוך גבוה
שלום! אני סטודנטית לגרונטולוגיה תואר שני ובמסגרת לימודיי נתבקשתי לעשות עבודה על אתיקה וזקנה, אני מתעניינת בסוגיות אתיות בזקנה בנושא ניתוח מתים, האם אוכל לקבל
Post Content באולטרסאונד נמצא כי יש 2 אבנים בכליה הימנית .כאב קיים רק במאמץ של שיעול או התעטשות .כיצד יש לנהוג בצום ? האם בשיעורים
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.