בס"ד
התגלתה אצלי בעיה במחיצה באף שהיא אינה באמצע, אולם כשהייתי קטן הרופאים אמרו אולי זה יתיישר עם התפתחות הגוף, והציעו לחכות לגיל מבוגר יותר ולראות מה יהיה המצב. אני לא חש השפעה כ"כ קריטית, אולם מבחינה מסוימת זה יוצר אצלי בעיה של נחיר סתום חלקית. זה לא מקשה עלי כ"כ על הנשימה, ולכן גם לא ראיתי בזה צורך קריטי, וגם הרופא אמר שצריך לחכות ולבדוק עוד קצת, אולם גם אם יראו לנכון שיכול להיות שיש צורך, אני חושש שמא זה יפגע בי יותר. האם אני חייב לעשות את הניתוח משום בריאות, או שמא אני לא חייב? השאלה כרגע הינה תיאורתית, אולם אני לא רוצה להגיע לידי בעיה בשלב שבו עלולה להיוצר השאלה הזאת. תודה מראש
לפי התיאור כאן – מסתבר שאין הכרח או חובה לבצע את הניתוח אם המצב לא מחמיר. אבל מאחר ומדובר על נתונים חלקיים בלבד שמובאים כאן, יחד עם העובדה שאינני מומחה לרפואת אף-אוזן-גרון – אין לפעול לפי ההמלצה למעלה בלא יעוץ אמיתי עם רופא מומחה לאא"ג.
היעוץ שקיבלת מהרופא נשמע אמין ומשכנע.
כבוד הרב, שלום! אני נמצאת 8 שבועות אחרי לידה (של עובר מת ברחם-לא ברורה הסיבה). מספר הלידה-3. הדימום אחרי הלידה היה רגיל, נחלש במשך הזמן
לפני כחצי שנה אולי יותר אישתי שמה התקן תוך ריחמי אולי מירנה? ומאז ימי הנדה מתארכים יתר על המידה אני כותב היום כיוון שזה עבר
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.