דיני אבלות
אני באבלות על מות אב, אני עדיין לא סיימתי 30 יום לאבלות שאלותיי הן: 1. אזכרה של סבתי חלה בשבוע של ה- 30 שעדיין לא
ב"ה שלום שמי אורי ראובן ת.ז 5357922 כיום מטופל במחלקה המטאלוגית בקפלן אני עומד כיום בפני ששאלה מהותית שעומדת על הפרק. אני חולה מזה כ-7 שנים במחלת הלוקמיה (c.L.L) טופלתי בכל מיניי טיפולים בניהם כימוטרפיה, הקרנות לטחול, וגם טיפול תרופתי לסוגיו. כיום הדיאגנוזה שניתנה לי ע"י הרופאים המטפלים היא כי עליי לעבור ניתוח לכריתת הטחול אני מאד חושש מפני הניתוח כיוון שאין לי הכוונה רפואית מיקצועית בלתי תלויה. יש לציין שהטחול הגיע לגודל של 24 ס"מ לאחר בדיקת אולטרא סאונד,יש ירידה של ההמוגלובין גם לאחר קבלת מנות דם עד ל-7 מוגלובין . נועצתי עם רבי אליעזר מבאר שבע והוא המליץ בתחילה שלא לכרות בשום פנים ואופן. כעבור יומיים ההמוגלובין שלי ירד בצורה דרסטית ונזקקתי לשתיי מנות דם, העברתי את החומר לרב שלי והוא המליץ לי לעבור את הניתוח. אני פונה אליכם כיוון שאני מעוניין לקבל חיזוק -תשובה לסוגייה הזו אני מאד מוטרד אנא אם יש ביכולתכם לעזור אני אשמח לקבל תשובה או הפנייה לכל גורם שיתן לי איזו שהיא תשובה מקצועית בענייני ניתן להשיג אותי בטלפון089443682 ת.ז 5357922 כיום מטופל במחלקה המטאלוגית בקפלן
דומני שהצוות הרפואי המטפל בך מכיר היטב את דרכי הטיפול במחלתך.
משום כך רצוי להסכים להצעת הצוות המטפל, כמו שפסק לך הרב שלך.
אני באבלות על מות אב, אני עדיין לא סיימתי 30 יום לאבלות שאלותיי הן: 1. אזכרה של סבתי חלה בשבוע של ה- 30 שעדיין לא
Post Content שלום שאלה קצת מטומטמת אבל אני חייב תשובה.. נשארנו בעבודה 4 איש לשעות נוספות אחד הלך ונשארנו 3 הלכתי לשירותים כדי לעשות פיפי
אני בהריון חודש שני וסובלת מאד מבחילות. המצב גרוע ביותר כאשר אני על "בטן ריקה". מה אפשר לעשות בנושא זה בעת הצום?
אני שואלת לגבי קרובת משפחה שלי. מדובר באישה בת 85. היא חולת אסטמה ובנוסף היא לוקחת הרבה תרופות בכל יום.היא סובלת מלחץ דם,בריחת סידן,המוגלובין נמוך
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.