מעמד ביצית מופרית
ד"ר הלפרין שלום רב, אני סטודנט למשפטים באוני' העברית בי-ם. במסגרת התואר אני מתעתד לרשום סמינריון בנושא כללי: הורים וילדים בהנחיית פרופ' פרימר. במסגרת סמינריון
שלום רב, בת 24. נשואה 3 שנים.בשנה וחצי הראשונות סבלתי רבות מדלקות בדרכי השתן. מאז שנה וחצי אנו מנסים להרות ללא הצלחה. כעת אני מקבלת כדורים בתקווה שב"ה יעזרו. עוד אין איזושהיא אבחנה/הסבר. אמנם איני יודעת אם אני בהריון אך במידה וכן, האם אני עלולה לפגוע בעצמי אם אצום ולא אשתה (כפי שאני עושה כל שאר השנה-בכמויות). אין לי שאלה האם יום אחד ללא שתיה עלול להביא לדלקת כי זה אני יודעת שכן-השאלה האם זה עלול להזיק וכיצד לנהוג. אשמח לתשובה במהרה. בתודה מראש
עקב הזמן הקצר עד תחילת הצום אין באפשרותינו לענות על שאלה זו בדרך הרגילה. לקבלת תשובה לשאלתך עליך להתקשר ישירות לרב הלפרין לטלפון: 0522-602349
ד"ר הלפרין שלום רב, אני סטודנט למשפטים באוני' העברית בי-ם. במסגרת התואר אני מתעתד לרשום סמינריון בנושא כללי: הורים וילדים בהנחיית פרופ' פרימר. במסגרת סמינריון
שלום רב,אני בשבוע 6 להריוני השני.בהריון הראשון לפני כשנתיים, הייתי בחודש השישי להריוני וצום יום כיפור היה לי מאוד קשה, והייתי חיוורת מאוד ובסוף הצום
בתי שתחיה (22) מחלימה מסרטן, סיימה את הטיפולים הכימותרפיים לפני חודש וחצי ועל פניו ב"ה נקייה מסרטן (בשבוע שעבר עשתה סי.טי. ועדיין אין תשובה). עדיין
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.