צום יז בתמוז וט' באב במהלך טיפול בהפארעת אכילה
שלום, אני נערה בת 17 הסובלת מהפרעת אכילה.כרגע אני נמצאת במקום שמטפל בהפרעות אכילה והם טוענים שאסור לי לצום ביז בתמוז ובט באב,למרות שאני נמצאת
שלום וברכה! נושא השאלה קצת מביך. פעמים שאחרי שעשיתי צרכיי, הווה אומר "הטלתי מימיי", עדיין אחרי כמה זמן-מס' מצומצם של דקות, יוצאת טיפה של שתן. רציתי לדעת האם הטיפות האלו שיוצאות בודדות מעכבות את התפלה. כלומר האם אפשר להניח תפילין ולהתפלל כרגיל בלי צורך נטילת ידיים?(אולי גם משום שאין לי עניין בהם) או שמא עליי לחכות, או להתחיל בתפילה בלי להניח תפילין, ואחרי כמה דקות להניח? האם יש משמעות למקום שבו אני נמצא בתפילה?(קורבנות, פסוקי דזמרה בברכות ק"ש). או שמא להניח תפילין ואם יצאו טיפות אז ליטול ידיי? מצטער על הנושא המביך שבשאלה.תודה רבה לכם.ת"ד:
הטיפות מעכבות את התפלה רק אם מרגישים שהן יוצאות. ובזמן שהן יוצאות וחייבים להפסיק בכל מקום שנמצאים בתפלה כי אז אסור להוציא שום דבר שבקדושה מן הפה או להרהר בהם. אחרי שהן יצאו, מותר להמשיך בתפלה אחרי נטילת ידים. (אך אם אחרי הטלת מים תוכל לחכות עד שגם הטיפות אלו יצאו בלא לעכב את התחלת תפלתך והנחת תפילין, ודאי טוב, אבל אסור להגזים בהמתנה.)
שלום, אני נערה בת 17 הסובלת מהפרעת אכילה.כרגע אני נמצאת במקום שמטפל בהפרעות אכילה והם טוענים שאסור לי לצום ביז בתמוז ובט באב,למרות שאני נמצאת
כבוד הרב הלפרין שליט"א שלום רב! רופא נשים בכיר כיום בבית החולים בנהריה, שהייתי שותף בהליך חזרתו בתשובה ישמח לשתף פעולה בניסויים שיכולים לקדם עניינים
אני סובלת מצרידות כרונית כבר למעלה משנתיים.. בביקור אצל הרופא, לא נמצאו יבלות על הגרון. כל שנתן לי הרופא הנו הפניה לקלינאית תקשורת.במקביל ומאחר שהמדובר
שלום.אני נמצא במצב של חומציות יתר בגוף. מה המלצות כדי לחזור לאיזון רמות החומצה בדם.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.