עבודה בנושא המופיליה
שלום, אני עושה עבודה על המופיליה ורציתי לשאול כמה שאלות: "מה ההתפתחות הטכנולוגית של אבחון טרום השרשתי בנושא?" "מהי עמדת ההלכה בנושא?"ומהי עמדת ההלכה לגבי
שלום רב! אנו זוג בני 22 נשואים שנתים 2 בנות.בעקבות הלידה האחרונה הובהר לנו שכל שאר הלידות מעתה יוכלו להתבצע רק ע"י ניתוח קיסרי, בשל שני הניתוחים הקיסריים אותם עברנו. שאלתנו היא מהן הסיבות שבשלן מותר, עפ"י ההלכה, לעקב הריון שלישי.
האם בשל עומס נפשי אפשר להתיר מניעת הריון?
האם בשל המניעים הרפואיים- נתינת זמן להגלדת הרחם אפשר למנוע הריון למרות שאין זו המלצה חד משמעית מהרופא המטפל? (הרופא הורה רק על שלושה חוד' לאחר הלידה לא להכנס להריון).
תודה!
אחרי ניתוח קיסרי, פוסקים רבים מתירים מניעת הריון למשך שנה שלמה, וניתן להקל על פיהם גם לכתחילה.
שלום, אני עושה עבודה על המופיליה ורציתי לשאול כמה שאלות: "מה ההתפתחות הטכנולוגית של אבחון טרום השרשתי בנושא?" "מהי עמדת ההלכה בנושא?"ומהי עמדת ההלכה לגבי
שלום לכם רציתי לשאול אשה שעוברת טיפולי פוריות ומזריקה מדי יום בימים שנקבעים על ידי הרופאים האם מותר לה להזריק לעצמה את הזריקה בשבת או
שלום רב! אני עושה עבודה ומחפשת תשובה: האם מותר לקחת בשבת גלולת פוסטינור (גלולת היום שאחרי, למניעת הריון) ואם אסור אז האם מותר לחלל שבת
אני בשבוע 41 במעקב הריון עודף בבי"ח ,השבוע בבדיקות מוניטור כשלא אכלתי מספיק ,ביקשו לעשות מוניטור חוזר לאחר ארוחה ושתייה,כוון שהיה חשש ל"האטות" בדופק העובר,וכן
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.