עבודת אחות
לרב הלפרין שלום,אני אחות חדשה (דתיה) בחדר מיון בהדסה עין כרם. לפני כ-9 שנים למדתי אצלך קורס ברפואה ביהדות בבי"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית.ברצוני לברר
שלום רב, אני רגישה ללקטוז ועקב כך כאשר אני אוכלת מוצר חלב עליי לקחת את הכדור "לקטזין". לא מצאתי אותו ברשימת התרופות הכשרות לפסח ומהתבוננות במרכיבים ראיתי כי הוא מכיל קטניות. עליי לציין שאיני נוהגת לאכול קטניות בפסח. מה עליי לעשות? בברכה
אין איסור בפסח על בליעת תרופה נחוצה שמכילה מרכיבי קטניות.
גם אם היא לא נמצאת ברשימת התרופות הכשרות לפסח.
לרב הלפרין שלום,אני אחות חדשה (דתיה) בחדר מיון בהדסה עין כרם. לפני כ-9 שנים למדתי אצלך קורס ברפואה ביהדות בבי"ס לרפואה של האוניברסיטה העברית.ברצוני לברר
איזה תרופות מותר לקחת בשבת יש לי כדורים וספריי נגד נזלת ושיעול האם מותר לי לקחת אותם במידה שהתחלתי כבר לפני זה ?
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.