אבחון גנטי טרום השרשתי
לכבוד מכון שלזינגר שלום וברכה! אני לומדת באולפנא במרכז הארץ והתבקשנו במסגרת שיעורי ביולוגיה לכתוב עבודה ובה מקרה מעולם הגנטיקה,ולכתוב עליו מכיוונים שונים. המקרה: "עיתון
שלום כבוד הרב.
אני כחודשייםו-3 שבועות לאחר לידה. אני מניקה באופן מלא. היה לי דימום לאחר הלידה כחודש וחצי. אתמול להפתעתי ראיתי כתם דם בהיר חשבתי שמדובר בווסת אך היום בבוקר לא היה שום זכר לדימום שוב. האם אני צריכה להתחיל לספור 7 נקיים או שמה לא מדובר בנידה?
כתם דם מחייב ספירת 7 נקיים.
אך לגבי כתמים יש מספר הלכות שיכולות לשנות את הפסק, לכן חשוב מאד שתפני בשאלה מפורטת אל הרב של מקומך.
לכבוד מכון שלזינגר שלום וברכה! אני לומדת באולפנא במרכז הארץ והתבקשנו במסגרת שיעורי ביולוגיה לכתוב עבודה ובה מקרה מעולם הגנטיקה,ולכתוב עליו מכיוונים שונים. המקרה: "עיתון
שלום כבוד הרב, קיבלתי את המייל שלך דרך רב בישיבת הסדר בה אני לומד עקב ייעוץ מסוים שהוא הפנה אותי אליך.אשתי נמצאת כעת בחודש תשיעי.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.