בבקשה חיזרו אליי עם תשובה…
כבוד הרב שלום, לפני מס´ ימים רבתי עם בעלי ותפסתי אותו חזק, הוא כדי להזיז אותי מעליו, נשך אותי ואז אמרתי לו "מפגר, אני בהריון ובעזרת ה… הילד הזה יפול". זה היה בלהט המריבה, מריבה כזו מעולם לא היתה לנו ומעולם הוא לא הרים עליי יד, עכשיו גיליתי שאני באמת בהריון אנו חוששים מהקללה הזו- אני מבקשת סליחה ולא התכוונתי ולא אומר דברים כאלה שוב, אני מאוד פוחדת מה אני צריכה לעשות? אני רוצה את הילד הזה בכל מאודי ורק שיהייה בריא ושלם בע"ה, כבר עברתי הפלה לפני מס´ חודשים תודה רבה.
השאלה איננה קשורה לרפואה והלכה.
לכן יש להפנותה למשיבים אחרים.
מרדכי הלפרין
ר' מרדכי שלום, אני מקווה ששלומך וב"ב טוב. עליתי כעת על משהו חשוב מאד מבחינתי, והוא נראה לי רלוונטי גם לענייניך. אשמח לשמוע את דעתך.
שלום רב. בסיכום הראיון הטלפוני עם הרב הלפרין שפורסם ב"גלילאו" בשנת 98 (ומופיע בקישור הבא: http://www.gordon.ac.il/naomi/ishveisha/moach8.htm) יוחסה לרב הקביעה ש- "רוב הפוסקים, מורי ההלכה, מחזיקים
בס"ד שלום! אני מתחתנת בעז"ה בעוד שלושה חודשים, רציתי לדעת מידע לגבי כדורים שונים שכלה לוקחת לפני החתונה כדי שהיא לא תהיה נידה ביום החתונה.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.