שלום, אנחנו זוג המטייל חודשיים במזרח ונוטל כדורים נגד מלריה. כדורים אלו הינם מסוכנים בהריון על כן אנו נוטלים גלולות. בהוראות של הדוקסיתרים(נגד מלריה) כתוב שהינם מורידים את השפעתם של הגלולות ועל כן יש להשתמש באמצעי מניעה נוסף. התייעצנו עם רבנית אשר אמרה לנו להשתמש בנרות ובררנו ואי אפשר להשיג אותם בארץ בה אנו נמצאים. רצינו לדעת האם הלכתית ישנו אמצעי מניעה נוסף בו נוכל להשתמש על מנת לא להכנס להריון אשר יסכן את העובר. נשמח מאד לתשובה מהירה (אנחנו נוטלים את הכדורים כבר שבועיים וחצי)
הדרך היעילה ביותר היא להזמין נרות מן הארץ שישלחו בשירות אקספרס.
האם ראיתם את החוזר מינהל רפואה 4/2015 החדש של משרד הבריאות של דר פנחס ברקמן – ״קוים מנחים לסדציה פליאטיבית לחולה הנוטה למות״?האם זה תואם
I am a physicist and started recently to work for Philips Medical in Haifa. We develop x-ray-computed-tomography. My field is patient safty and dose reduction. For
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.