כשרות ויטמין פרנטאל + בטא קרוטן
שלום רב, שנה טובה וחג שמח, אישתי קיבלה מרשם לתרופת (ויטמין) פרנטאל פלוס בטא קורטן – תוספת ויטמינים ומינרלים לנשים הרות ומניקות. לא ראיתי שישנה
אירוע: בן 32 בריא, עבר ניתוח של הסרת שני האשכים בהיותו בן חודש וחצי. כל מערכת המין הזכרית תקינה למעט חוסר שני האשכים. כידוע, תפקידם של האשכים הוא בהתהוות הסופית (התבשלות) של "הזרעונים". שאלה: האם אפשר להפיק ממנו זרע שלא הבשיל? האם ניתן להבשיל זרע זה באמצעיים מעבדתיים? האם יש כזה דבר "השתלת אשכים"? (מלאכותיים או טבעיים) והאם השתלה של אשכים מלאכותיים תספק את השלב הדרוש של ההתבשלות?
תודה.
א.
מערכת יצור תאי הזרע מצויה כולה בתוך האשכים.
בהיעדר אשכים אין מי שייצר את תאי הזרע. השתלה של אשכים מלאכותיים לא תפתור את הבעיה כי אשכים כאלה אינם מסוגלים לייצר זרע. השתלה של אשכים מתורם יכולה ברמה העקרונית להוות תחליף, אך היא עדיין לא בת ביצוע מעשי.
ב.
בעתיד, ניתן יהיה לייצר תאי זרע מתאים אחרים של האדם.
כשטכנולוגיה זו תהיה כבר ישימה, ניתן יהיה לפתור את בעיית העקרות של מי שנכרתו אשכיו, באמצעות שימוש בתאי זרע שנוצרו מתאים סומטיים, יחד עם שימוש בטכנולוגיית ICSI + IVF.
שלום רב, שנה טובה וחג שמח, אישתי קיבלה מרשם לתרופת (ויטמין) פרנטאל פלוס בטא קורטן – תוספת ויטמינים ומינרלים לנשים הרות ומניקות. לא ראיתי שישנה
האם יש איזו טיפול לבעיות מעיים? בעיקר ליציאות מסודרות,ואגב שמעתי ,שזרעוני פשטן,עוזרת מאוד,האם אתם ממליצים,ואיך להשתמש,?ותודה מראש
שלום וברכה,אני אחות במחלקה פנימית. במסגרת העבודה אני נדרשת לחלק תרופות "טוקסיקה" (תרופות המאוחסנות בארון נעול, כגון אופיאטים) גם בשבת. פתיחת הארון נעשית באופן דיגיטלי
הרב, רבני מכון התורה והארץ, העביר לך את השאלה תורנויות שבת בבית חולים בכדי לענות על השאלה יש להכנס למערכת http://www.kipa.co.il/admin/ask/login.asp בברכה צוות כיפה ————————————————————–
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.