צום בסוף הריון ראשון
ביום הכיפורים הקרוב בעזרת השם אתחיל את השבוע ה38 להריוני הראשון (חודש תשיעי) רציתי לדעת האם יש הקלות בצום ובמידה וכן- מהן? כיצד עלי לנהוג
בשנים האחרונות קיימת חרדה וחשש בזמן קיום מצוה מפני פליטה מוקדמת, והפלטות האלו אינם יורה כחץ אלא פליטות. ולכן ממהרים לקיים את המצוה גם לפני שיש מוכנות פיזית מספיקה, כדי לא להכשל באיסור מוז"ל. מצש שני המהירות עצמה גורמת שאין מספיק קושי וממיל לפעמים תוך כדי הניסיון כבר יש פליטה. ויש כאן פרדוקס, כי להמתין חוששים מפליטה, ואם ממהרים ואין מספיק קישוי זה עצמו יותר פליטה לפעמים – שהרי לא מצליחים לבצע בהעדר קישוי מספיק. כייצד רצוי לנהוג בכל זה ? שאלה נוספת, מי שכאשר בועל אינו יורה כחץ, האם זה ראוי להולדה. האם קיים מצוה, האם זהנ בעיה רפואית, או שבגיל 40 ומעלה זה אצל כולם כך. ( ויותר קשה, שבמקרי אונס בלילה אחת לחצי שנה כן היה יורה כחץ. זאת אומרת שיש מסוגלות איך שהוא, אז היכן הבעיה ?) ובריצור האם בגיל מסויים זה נורמאלי שכל הבעילות אין בהם יורה כחץ, אלא סוג של פליטה.
ביום הכיפורים הקרוב בעזרת השם אתחיל את השבוע ה38 להריוני הראשון (חודש תשיעי) רציתי לדעת האם יש הקלות בצום ובמידה וכן- מהן? כיצד עלי לנהוג
שלום רב, רציתי לדעת היכן אפשר למצוא את הספר של הכינוס של גניקולוגיה פוריות ויילודים – פסח תשנ"ב.
יש לי כמה שאלות בהלכות רופא ורפואה ואשמח באם הרב יוכל לענות לי עליהם בהקדם האפשרי.1. פה בחו"ל, בפרט כשעדיין לומדים רפואה, רובם ולפעמים כולם
שלום רב,רצוני לשאול לגבי צום יום הכיפורים.אני בן 26, עם רקע של גידול מסוג אוסטיוסרקומה באגן.בעבר עברתי טיפולים כימותרפיים, הקרנה וקטיעה גפה שמאלית תחתונה עד
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.