אני לוקחת טיפות סלה טבעיות שאמורות לגרום שלא יהיה ווסת בהנקה. בפועל, מספיק יום שלא לקחתי (ונראה לי שגם פעם כשלא פספסתי) ואני מקבלת ווסת אחרי יומיים-שלוש, אני כמעט ולא מצליחה להיות טהורה. רציתי לדעת האם אתם מכירים את הטיפות ויודעים להמליץ לי מה לעשות או שהם לא טובות לי בכלל. אתם מכירים משהו שאפשר לעשות בשביל לא לקבל ווסת בהנקה מלאה?
אשמח מאד,
י
הטיפות האלה לא מוכרות לנו.
כדאי שתפני לרופא נשים מנוסה, סיכוי טוב מאד שתקבלי תשובה מקצועית מועילה.
מחילה על השימוש בת"ח לשאלה טכנית.כידוע, ב"ציץ אליעזר" ישנה תשובה ארוכה המכונה "קונטרס רפואה והלכה" (נדפס בח"ט סי' נ"א).בראש התשובה כתוב "…כתוצאה מהרצאותי לפני סגל
שלןם, אני בטוחה שנשאלו שאלות רבות בנושא אך לא הבנתי מהן מה מותר לי לעשות. אני אמורה להתחיל סטאז' בבי"ח וולפסון בחודש הבא בע"ה. אני
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.