צומות עם כיב קיבה
לפני כחמישה חודשים התגלה אצלי כיב קיבה מדמם, כלי הדם המדמם נצרב בגסטרוסקופיה, ובגסטרוסקופיה חוזרת לא נמצא החיידק הליקובקטור. מאז היו הצומות י"ז בתמוז, ט'
שלום לרב
השאלה שלי היא בקשר לאחיינית שלי בת ה4 עוד מעט בעזרת ד', מגיל מאוד מוקדם היא נוהגת לעלות על כיסא ומכוונת את השפיץ לעבר איבר מינה, אנחנו מתעלמים אך זה נעשה לא נעים עם הזמן כשהיא מתחילה לעשות עם זה רעשים, המצב ממש מביך ואנחנו לא יודעים איך אמורים לטפל בזה, יש לציין שהיא עושה את זה לעיתים קרובות.למשך זמן ממושך .
מה ניתן לעשות ? איך להתייחס? היא ילדה קטנה. האם זה צריך להצביע על משהו?
אני מבקשת , כמובן , לא לפרסם את השם או את המייל באתר.
תודה מראש.
לדעתי, שאלה זו יש להפנות לפסיכולוג ילדים, ואיננה עניין לפרוייקט השו"ת.
לפני כחמישה חודשים התגלה אצלי כיב קיבה מדמם, כלי הדם המדמם נצרב בגסטרוסקופיה, ובגסטרוסקופיה חוזרת לא נמצא החיידק הליקובקטור. מאז היו הצומות י"ז בתמוז, ט'
בס"ד שלום, אני בהיריון, שבוע 29 ,עם המוגלובין 11.3. רציתי לדעת האם התרופה ברזל פמינה של אלטמן כשרה לפסח. (אני לוקחת את סוג הברזל הזה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.