שלום וצהריים טובים! ברצוני לשאול שאלה בנושא מד"א. אבי פרופ' למחלות לב. רופא ידוע, ואחי מתנדבת כבר כמה שנים במגן דוד אדום!. אני לומדת בכיתה י' בצביה הרצליה. יש לנו בבית ספר מחויבות אישית, אחת האפשרויות זה מד"א. הנושא מאוד מעניין אותי, ויש לי שם חברים רבים, גם לא מבית סיפרי, הבעיה הוא שזה מעורב, אני הייתי בבית ספר יסודי מעורב, ועכשיו אני בבית ספר לבנות. לי לא מריעה להיות בחברה מעורבת אם אני שומרת נגיעה. אני רוצה ללכת לשם מכיוון שהרפואה מ אוד מעניינת אותי והיית רוצה לעשות משמרות על האמבולנס, אבי חושב שזה רעיון טוב אבל אחי לא רצה כל כך בגלל שזה מעורב, אשמח לקבל תשובה חיובית!אם ללכת או לא
יום טוב
לא ניתן לענות לשאלה זו ללא הכרות אישית של הרב הפוסק עם השואל/ת.
לכן מומלץ שתפני לרב פוסק מובהק המכיר אותך ואת בני משפחתך.
שלום הרב, אנחנו זוג נשוי כ-4 חודשים. נמצאים בשבוע ה-12 להריון. קיבלנו יעוץ מרופאה בכירה בתחום הזיהומים הויראלים, לקיים יחסים עם קונדום במהלך ההריון, מאחר
מספר השאלה: שלום וברכה אני בת 22 ורציתי לשאול לגבי ניתוח הצרת קיבה האם מותר?יש הרבה סיכונים? אפשר להכנס להריון אח" בע"ה.כבר 10 שנים לא
שלום רב, ברצוני לשאול האם מותר לרעייתי לבלוע את הגלולות עם מעט מים בצום ט' באב, אני רוצה לציין שאם יאסר עליה לקחת את הגלולות,
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.