כשרות (חתונה באולםאירועים) והפצת מידע
בס'ד הזמנתי לחתונת אחייני באולם ארועים.כמוני ,הוזמנו כמובן יתר בני המשפחה.התקשרתי לאולם הארועים ונודע לי שאינם כשרים. שאלתי היא האם להודיע לבני המשפחה (שבטוחים שלא
שלום רב, אני נמצאת בתהליך של טיפולי פוריות, רציתי לדעת האם יש הגבלה בזמנים של שאיבת ביציות,החזרה, האם צריך להעשות רק לאחר הטבילה? (הרי לא מצריך מגע)ואם כן מה צריך לעשות כדי שיהיה ניתן לשאוב ביציות בזמן המתאים? אודה על תשובתכם.
ההגבלות על פעולות בטיפול פוריות הם קודם כל לא לבצע אותם בשבת, (אלא אם כן קיימת סכנה בהמתנה) ולכתחילה לא לבצע אותם לפני הטבילה.
הדרך לכך היא דיווח מוקדם לרופא המטפל על מועד הטבילה כדי שיוכל לנטר את ההורמונים הטיפולים במטרה להביא למועד המתאים. בדיעבד, אם השאיבה צריכה להתבצע לפני מועד הטבילה, הדבר שנוי במחלוקת בין גדולי ישראל, אך המקל יש לו על מי לסמוך.
בס'ד הזמנתי לחתונת אחייני באולם ארועים.כמוני ,הוזמנו כמובן יתר בני המשפחה.התקשרתי לאולם הארועים ונודע לי שאינם כשרים. שאלתי היא האם להודיע לבני המשפחה (שבטוחים שלא
שלום רב, במסגרת לימודי לתואר שני אני כותבת עבודה העוסקת בהטרדה מינית של מורה בתלמיד. אשמח לקבל מידע על התייחסות לנושא הטרדה מינית באופן כללי ובפרט
שלום רב, אני נמצאת בהריון בשבוע 10, בדרך כלל בצומות אני מרגישה רע,חולשה,צמא,כאבי ראש, מה עלי לעשות בתשעה באב? תודה.
שלום אני בת 36 וישלי חמישה ילדים ברצוני לעשות התקן תוך רחמי של החברה מירנה. מהי ההלכה לגבי התקן זה?
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.