אני חצי שנה אחרי לידה. במשך חמישה חודשים לקחתי פמולן וזה גרם לי לדימומים ולכן הפסקתי להניק ועברתי למליאן. יום אחרי שהתחלתי לקחת מליאן הפסקתי לדמם. עכשיו שבועיים טחרי שהתחלתי את המליאן החלקתי כשהתינוקת בידיי כך שלא יכולתי להאחז (המכה היתה חזקה מאוד)האם כתוצאה מהנפילה על הישבן יכולים להגרם דימומים מהרחם? האם עלי לעשות אולטרסאונד לודא שהכל בסדר? תודה מראש למשיבים
לגבי השאלה הרפואית: מדובר בשאלה רפואית טהורה שיש להפנותה לרופא נשים מוסמך.
ברמה ההלכתית סתם נפילה איננה יוצרת איסור.
שלום רב, אנו זוג בשנות ה-30 לחיינו, התחתנו, ב"ה, לפני חצי שנה. ב 3 החודשים הראשונים לקחתי גלולות יסמין למניעת הריון ולאחר מכן קיבלתי מחזןר
שלום וברכה אני סטודנטית שבחרתי להכין עבודה אודות "בנק איברים" והלכהאשמח מאוד לכל עזרה מצידכםהייתי רוצה לדעת את כל ההיבטים ההלכתיים ומה נפסק להלכה לגבי
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.