עבודת סטודנט- בחירת מין העובר
אנחנו עושות עבודה בביולוגיה בנושא מחלת ההמופיליה והורשתה לצאצאים. במסגרת העבודה אנחנו צריכות להציג 2 עמדות של מתדיינים הלכתיים (תוך ציון מקורות) על הדילמה שאנחנו
yael:
The reason I am writing you is that apparently that they are still dealing with your question here in the machon and they asked me to ask you where things are standing right now…so please let me know….
Aliya:
About my halacha issue. When it comes to marrying someone, I'm not anymore. so that part is less the issue. I'm still interested in what they have to say about conversion or no conversion or what. it's not urgent though since i'm not going to get married for at least a year or two…..
ראו שאלה 639
אנחנו עושות עבודה בביולוגיה בנושא מחלת ההמופיליה והורשתה לצאצאים. במסגרת העבודה אנחנו צריכות להציג 2 עמדות של מתדיינים הלכתיים (תוך ציון מקורות) על הדילמה שאנחנו
המש/ך לשאלה #7213 על המתנה לאחר נסיון החיאה:כאשר הלב והנשימה פסקו, אך בוצעה החייאה שנכשלה, מהו מועד המוות מבחינה הלכתית: מועד הפסקת הנשימה המוקדם או
שאלתי היא לגבי השימוש במחשב בשבת. בבית החולים בו אני עובדת כל מערכת התיקים ממוחשבת, כך שהמעקב אחר החולים, מתן הפקודות וכו' הכל מבוצע בהוראת
שלום רב , ביתי לקוית שמיעה (היא בת שנתיים בערך) ומשתמשת במכשירים דיגיטליים , כאשר מורידים את המכשירים בשבת (לא ישנים איתם) , נוצר משוב
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.