נידה במצב של שלייה קדמית פתח
אישתי ב"ה בהריון במהלך השבוע ה16. לא מזמן עשינו בדיקה הנקראת סקירת מערכות מוקדמת. בבדיקה הרופא הסביר לנו שלאישתי יש שליה המכסה את הפתח (שלייה
שלום רב! ההתלבטות שלי מתייחסת לצום יום כיפור. הבעיה שהבריאות שלי חלשה: היה לי אולקוס, ואני סובלת מכאבי כיבה. כמעט תמיד בסוף הצום (אפילו יומי) מתחילים ההקאות חזקות, כאבי כיבה וחושך בעיניים. יש להוסיף שאני שוקלת 38 קילו (גובה 1.52). חוץ מזה אני סובלת מדלקות חוזרות בדרכי שתן שמתחזקות אם אני לא שותה מספיק. היום צמתי צום גדליה ובערך בשעה 16.00 כבר לא היה לי כוח לסבול כאבים בדרכי השתן ונאלצתי לשתות כוס מים. לכן אני מאוד מודאגת מהצום של יום כיפור (גם בשנים הקודמות הוא עבר בשבילי גרוע, אבל בזמן האחרון אני סובלת עוד יותר). אני לא אוכל לקחת תרופה שתקל על הכאבים כי אם אני רעבה אני מקיאה תרופות. מאוד אשמח לתשובה! בכבוד רב,
עליך לאכול ולשתות ביום כיפור תוך הקפדה שהאכילה והשתיה תהיה, כל פעם, פחות מכשיעור. ושמשך ההפסקה בין מנה למנה תהיה לפחות 9 דקות. לגבי מנת מזון מוצק ולפחות 5 דקות לגבי מנת נוזלים.
רצוי שתצרי קשר עם הרב המקומי על מנת להבהיר לך יותר טוב מהו "פחות מכשיעור"
אישתי ב"ה בהריון במהלך השבוע ה16. לא מזמן עשינו בדיקה הנקראת סקירת מערכות מוקדמת. בבדיקה הרופא הסביר לנו שלאישתי יש שליה המכסה את הפתח (שלייה
Shalom, I would like to purchase products of "Weleda", homeopathic creams, medicines etd. Do they have a kosher certificate, or they don't need one, since
Dear Mordechai, At a recent AOJS meeting Jessica Grant said in your name that Metzizah should only be done with a tube. Would you be
שלום רב, ביום שלישי האחרון בשעות הצהרים עברתי ניתוח פיסורה. (חיתוך שריר הסוגר) הסיכון המרכזי בניתוח הנ"ל הינו חו"ח זיהום. לכן קבלתי הוראה מהרופא המנתח
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.