מרפא עיוורים – הלכה למעשה?
במחקרים שנעשים לאחרונה ,חוקרים מבצעים ניסויים בעכברים בהם מזריקים חומר כימי שעשוי לשנות את תפקודם של תאי רשתית הרוסים, כמו כן מנסים לפתח שבבים שיושתלו
שלום רב,
ביתי בחודש שישי להריון עשתה בדיקת העמסת סוכר (של שעה) והתוצאה היתה 139. הרופא שלה המליץ על בדיקה נוספת של העמסת סוכר והפעם של 4 שעות. ביתי מאומצת ואין לנו מידע לגבי ההריון של אמה הביולוגית. האם לדעתכם בדיקה זו נחוצה?
תודה מראש.
מומלץ לפעול בהתאם להמלצת הרופא.
החסרון בפרטים רפואיים על האם הגנטית, איננו מהותי כאן.
במחקרים שנעשים לאחרונה ,חוקרים מבצעים ניסויים בעכברים בהם מזריקים חומר כימי שעשוי לשנות את תפקודם של תאי רשתית הרוסים, כמו כן מנסים לפתח שבבים שיושתלו
ב"ה שלום אני מטופלת בטיפולי פוריות אחרי הזרעה אחת,הנני צריכה לעבור הזרעה מס' 2 ביום שישי הזה ואני בדיוק מתחילה לספור ,ברצוני לדעת אם אין
שלום רב, בני בן 23.5 סובל מאפילפסיה (GrandMal) ובעל תפקוד שכלי גבולי. בהיותו קטן טופל ע"י פרופ' שטינברג. כמו כן טופל ע"י ד"ר בלאט באופן
אני בת 33 ואם לשני ילדים בן (7)ובת (1.9).בגיל 5 עברתי תאונת דרכים שכתוצאה ממנה עברתי כריתת כליה וטחול.במהלך ההריון הראשון התגלה הידרונפרוזיס משמעותי .במהלך
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.