דימום לאחר הוצאת התקן תוך רחמי
אשתי נמצאת ביום השני לשבעה נקיים. היא עברה אתמול פרצדורה להוצאת התקן תוך רחמי. לפני כחודש הרופאה שלה נסתה להוציא לה את ההתקן אך היא
שלום וברכה, אני בן 35 סובל מקרוהן אך צומות מיטיבים עימי ולא מקשים עליי, אינני נוטל תרופות. לפני כחודש וחצי חוויתי כאבים עזים שהתגלו כאבן בשופכן. לאחר תהליך של כשלושה שבועות האבן בגודל 5.5 מ"מ יצאה ב"ה בצורה טבעית. שאלתי לגבי צומות, זו הפעם היחידה (וב"ה אחרונה) שפגשתי אבן, אבי סבל מאבנים רבות. ההמלצה של הרופאים היא כטיפול מנע לשתות הרבה מים בקביעות. שאלתי האם מותר לי לצום? אולי בהכנה טובה של הגוף לפני כן? מכיון שאין לדבר סוף ואינני יודע האם אני באמת מייצר אבנים ובסכנה ממשית לכך או שלא. מעבר לכך זה שאלה שאני מבין שתצוף בכל צום, בין בקלים ובין בתשעה באב ובוודאי שביו"כ.
מותר לשתות. אין צורך לאכול.
אשתי נמצאת ביום השני לשבעה נקיים. היא עברה אתמול פרצדורה להוצאת התקן תוך רחמי. לפני כחודש הרופאה שלה נסתה להוציא לה את ההתקן אך היא
שלום האם לזוג שלאשה יש התקן קבוע, ואינם מתכוונים להביא יותר ילדים לעולם לאחר שקיימו כבר פו"ר, האם מותר לגבר להשתמש בקונדום על פי בקשת
אשתי בהריון, בשבוע 36. היא משתמשת במכשיר "אפי נו" (http://www.epi-no.co.il) להכנה ללידה. בפעם האחרונה שהשתמשה בו נוצר פצע קטן ומדמם בפתח הנרתיק (שאפשר לראותו מבחוץ).
צום יום כיפור בהריון – חודש שמיני שלום, ביום כיפור אהיה בעז"ה בשבוע 32 ללא צירים/דימומים. בעברי לידה מוקדמת בשבוע 34 (בגלל ירידת מים). בט'
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.