בירור ציטוט הרב ולדנברג על הרצאה בנושא תרומת זרע
מחילה על השימוש בת"ח לשאלה טכנית.כידוע, ב"ציץ אליעזר" ישנה תשובה ארוכה המכונה "קונטרס רפואה והלכה" (נדפס בח"ט סי' נ"א).בראש התשובה כתוב "…כתוצאה מהרצאותי לפני סגל
אישתי עוברת בחודשים האחרונים טיפולי פריון, במהלך השבוע האחרון עברה אישתי הזרעה (רביעית), במקביל וכתמיכה מקבלת אישתי פרוגינובה, גונל F, פרגניל 1. מאחר ותרופות אלו משפיעות על השחלות וקיים החשש שמא יגרם גירוי יתר שחלתי (אשר בשיגרה מומלץ לשתות) האם עליה לצום משתיה. (וכן מעצם הצורך שהגוף לא יהיה חלש כתוצאה מחוסר בנוזלים בכדי להצליח בהשתרשות ההריון). 2. את התרופות הנ"ל נוטלת אישתי במקביל לאוכל, האם חובה עליה לצום מאכילה. וכן האם ישנן הגבלות או לחלופין הקלות בנושא בהקשר הנ"ל. (סליחה על כי שאלה זו נשאלה כה סמוך לצום
עקב הזמן הקצר עד תחילת הצום אין באפשרותינו לענות על שאלה זו בדרך הרגילה. לקבלת תשובה לשאלתך עליך להתקשר ישירות לרב הלפרין לטלפון: 0522-602349
מחילה על השימוש בת"ח לשאלה טכנית.כידוע, ב"ציץ אליעזר" ישנה תשובה ארוכה המכונה "קונטרס רפואה והלכה" (נדפס בח"ט סי' נ"א).בראש התשובה כתוב "…כתוצאה מהרצאותי לפני סגל
שלום, בשבוע 12 להריון בבדיקת שקיפות עורפית התגלו בעובר מומים קשים: בצקת בראש ובצוואר, לב דחוק ימינה ובעל מום,מום ענק בבטן: איברי הבטן מחוץ לבטן:
שלום רב, ראיתי באחת התשובות שלכם באתר מורשת על ביוץ מוקדם שהדרך הראשונה לטיפול זה הקפדה על ארוחת בוקר מוקדמת. אני רוצה לשאול: א. למשך
ברצוני לשאול 2 שאלות 1. לגבי התרופה גלוקוזמין קונדרויטין של חברת סולגר. נודע לי לאחרונה שהיא אינה כשרה. אני נטלתי אותה מבלי לדעת זאת והתרופה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.