גיליתי לפני שבוע שאני חולת אנמיה, לאחר שסבלתי במשך כשלושה שבועות מעיפות כרונית ותשישות. בבדיקות דם התגלה שאין לי ברזל במאגרים במוח עצם. אני נוטלת תרופה באון קבוע פעם ביום בצהריים. האים אני יכולה לצום בט' באב? בתודה,
לגבי ט' באב – ראשית יש לקבל (בהקדם!) חוות דעת מפורטת מהרופא המטפל. השאלה איננה רק לגבי הכדורים אלא גם לגבי עצם הצום. אחרי קבלת חוות הדעת המפורטת – ניתן לחזור ולשאול את פוסקי ההלכה
אני בהריון שבוע 6 לאחר טיפולי IVF, ולאחר שתי הפלות בעבר (שבוע 5 ושבוע 6). עלי לקחת את התרופה אסטרופם בבוקר ובערב עם כוס מים,
Hello, Thank you in advance for attending to my questions.My name is Daniel Aronov, I'm a doctor currently working as a hospital resident in Melbourne
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.