כניסה להריון לאחר הפסקת הריון בשבוע השישי
הריון ראשון של אישה צעירה הנשואה שמונה חודשים שהסתיים בשבוע שישי. האם יש צורך להמתין מחזור נוסף, או שניתן מיד לאחר סיום הדמם הלדני להכנס
לכבוד הרב! ברצוני לדעת אם יש איזה אפשרות לדיכוי היצר המיני באמצעות תרופות טבעיות שאלתי נובעת כי היני מעוניין להסיר אבן כבדה זאת מעל ליבי אני נופל בהרהורים שוב ושוב המביאים לידי חטא דבר זה גורם לי לתחושת ריקנות עקב הקושי להתמודד מול כוח זה שנמצא בגופי אך יש לו מקום רק במסגרת מיוחדת וכשרה שתבוא בהמשך דבר זה פוגם בנפש ומוריד אותה כמה שלבים מטה דבר המשפיע על תבנית החיים בכלל צורת ההסתכלות על בת זוג פוטנציאלית מתעוותת והופכת שטחית בלבד אשמח לקבל פתרון פרקטי ולא כיוון חשיבה לו אני מודע ומחובר ממילא בתודה מראש
אתה מתאר בעיה קשה וכואבת.
רמת הפגיעה הנפשית הקשורה בבעיה שנוצרה אצלך, היא גבוהה יחסית ולכן היא מחייבת טיפול נפשי מקצועי.
אני ממליץ שתפנה לפסיכיאטר, רצוי שומר מצוות, שישמע אותך וידריך אותך קודם כל בצד הרפואי, ואח"כ בתיאום איתו תוכל לחזור אלינו לסיוע בפתרון השאלות ההלכתיות.
הריון ראשון של אישה צעירה הנשואה שמונה חודשים שהסתיים בשבוע שישי. האם יש צורך להמתין מחזור נוסף, או שניתן מיד לאחר סיום הדמם הלדני להכנס
שלום! אני סטודנטית לפזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב. כחלק ממסגרת לימודי, יש לנו שיעור שבועי בדיסקציות, בו אנחנו מסתכלים על גופות ומזהים שרירים ועוד חלקים מגוף
לאחרונה עברתי הטרייה עמוקה בכף הרגל, עקב נמק וזיהום. כחלק מתאריך הריפוי, הוצמד לי מכשיר בשם VAC, אשר שואב באמצעות וואקום את ההפרשות מן הפצע,
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.