ה.ח.ג לא לצרכים רפואיים
אני בת 14 אני מכינה עבודה על הפריה חוץ גופית והנושא הוא האם מותר או אסור לבחור את מין העובר?! השאלה היא האם מותר לעשות
בוקר טוב, שלום רב,
הנני אשה מינקת לתינוק כבן חודש, הוא בעיקר אוכל חלב אם והנקה (שלושת רבעי מתזונתו), וכרבע נוסף מתזונתו מתבסס על תחליפי חלב-אם. עם ילדתי הקודמת – הנקתי הנקה מלאה – ואז צמתי כשהיא היתה בת 9 חודשים, הדבר לא השפיע משמעותית על תפוקת החלב לאחר מכן. רציתי לדעת, האם עליי לצום או לשתות לשיעורין?
כמו כן, אתמול תקף אותי כאב חזק בשיניים, הרופא איתר שני חורים, והתחיל איתי בטיפול אנטיביוטי (פנצילין), האם עליי לקחת את הכדורים גם ביום כיפור? הכדורים הללו דורשים בטן מלאה. האם אפשר להתעלם מזה, או להפסיק את הטיפול הזה ולחזור עליו ביום כיפור?
השאלה הגיעה לאחר סכירת המערכת
אני בת 14 אני מכינה עבודה על הפריה חוץ גופית והנושא הוא האם מותר או אסור לבחור את מין העובר?! השאלה היא האם מותר לעשות
אני בת 40, אין לי ילדים ולא הייתי אף פעם בהריון. אני חיה בארצות הברית. לצערי אינני מייצרת ביציות והסיכוי היחידי שלי להרות הוא על-ידי
שלום! יש לי וגיניזמוס והבנתי ממישהי שהרב העביר הרצאה בנושא לפני מס' שנים.יש לי שתי שאלות: רפואית: התחלתי טיפול אצל פיזיותרפיסטית באמצעות מרחיבים והפסקתי. רציתי
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.