בדיקות טהרה לאחר הריון וטבילה ראשונה עם גלולות סרזט
ילדתי לפני כחודשיים ולפני כשבועיים טבלתי. לאחר מכן התחלתי ליטול גלולות סרזט למניעת הריון נוסף. רציתי לדעת האם עלי לבדוק את עצמי מתישהו? האם חלה
אני עוברת ניתוח ברגל ביום שלישי בלילה. הרופא רשם לי אנטיביוטיקה ומשכי כאבים חזקים לשבוע כולל יום כיפור. אני בת 65. איך לנהוג ביום כיפור? כמו כן אסור לי לדרוך על הרגל שבועיים.
א. ביום כיפור את רשאית ליטול את התרופה עם שתיה של פחות מכשיעור.
שתיה פחות מכשיעור הינה שתיה של 40 מ"ל נוזל. עלייך להמתין 5 דקות בין מנה למנה.
ב. לא פירטת מה הניתוח שעברת אם מדובר בניתוח "גדול" (את ההגדרה תקבלי מן הרופא) אזי יש חשש ליצירת קרישי דם, ובמצב כזה את חייבת לשתות ללא הגבלה וללא שיעורין כל היום.
ילדתי לפני כחודשיים ולפני כשבועיים טבלתי. לאחר מכן התחלתי ליטול גלולות סרזט למניעת הריון נוסף. רציתי לדעת האם עלי לבדוק את עצמי מתישהו? האם חלה
שלום. במסגרת עבודה בביולוגיה אני עוסקת בשאילת האבחון הגנטי טרום השרשתי מבחינת ההלכה במחלת ה-ALS (ניוון שרירים). אשמח לתשובה במהירות האפשרית. בתודה, יעל
שלום כבוד הרב, אני בהריון בשבוע 17 (הריון ראשון) במסגרת הבדיקות הגנטיות שביצעתי התגלה שאני ובעלי נשאים למחלת SMA (ניוון שרירים לתינוקות) היום עברתי בדיקת
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.