קבלת טיפול "אנרגטי" לפי שיטת נאדר בוטו
שלום רב,רציתי לשאול אם יש מניעה הלכתית לקבלת טיפול "אנרגטי" לפי שיטת נאדר בוטו.http://www.naderbutto.com/indexh.phpמדובר ספציפית בטיפול בביתי בת החמש אשר מאובחנת עם PDD, אמנם בתפקוד
אני בן 29.
לפני 3.5 שנים חזרתי משבוע שטח בצבא, ובבוקר אשתי התעוררה ורואה שאני מפרכס. הרבה זמן מאז הייתי מטופל בTEGRETOL CR ואחרי שנתיים בהוראת רופא הפסקתי. הרופא המטפל שלי אז היה פרו' יורם פינקלשטיין משערי צדק, והוא אמר לי שהגורם העיקרי לפירכוסים זה עייפות וחוסר שתייה, ועל כן אסור לי לצום בכל הצומות לרבות יוה"כ. לגבי האם לשתות לשיעורים או רגיל, לא הוברר לי מספיק, כי הרושם שלי היה שהוא לא מספיק יודע מה זה שיעורים.
לפני כמה ימים אירע לי (כנראה, א"א לדעת בודאות כי אף אחד לא היה לידי אז, אבל לפי תיאור האירוע וההסטוריה שלי, השתכנעו הרופאים שזה מה שקרה) אירוע פירכוס נוסף, והתאשפזתי בשערי צדק. באותו זמן פרו' פינקלשטיין היה בחו"ל ועל כן הרופאה שראתה אותי היא פרו' איזבלה לובצקי, ודוקא היא טענה שאין שום סיכון בכך שאצום.
שאלתי היא מה לעשות למעשה בצומות הקלים וביום הכיפורים.
א. בצומות הקלים — אין לצום.
ב. לגבי ט' באב יש לדון אם עדיף בשיעורים. הדבר תלוי בטעם הוראת השיעורין בט' באב המובאת במ"ב (ביה"ל) לגבי מגיפת הכולרע.
האם הטעם שם הוא שמדובר בציבור ולא ביחידים, או שהטעם שם הוא כי מדובר במי שאיננו חולה, והאכילה נועדה למנוע את המחלה.
ג. לגבי יום הכיפורים.
אינני נוירולוג ולכן יש לדון כבמחלוקת רופאים.
לכן מן הראוי להורות לו לאכול ולשתות לשיעורין, בעיקר שתיה + אכילה מועטה
שלום רב,רציתי לשאול אם יש מניעה הלכתית לקבלת טיפול "אנרגטי" לפי שיטת נאדר בוטו.http://www.naderbutto.com/indexh.phpמדובר ספציפית בטיפול בביתי בת החמש אשר מאובחנת עם PDD, אמנם בתפקוד
Would you please let me know of any articles in English regarding genetic engineering, published in authoritative sources since 2000? many thanks and Shanah tovah,
א. שלום רב! לבני הוצעה הצעת שידוך עם בחורה שאחותה חולה בסי אף. לבעלי ולי יש משפחה גדולה ב"ה משני הצדדים- יש לכל אחד מאיתנו
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.