דימום עקב שיליית פתח
האם דימום עקב שיליית פתח מחייב טבילה במקווה? אינינו מקיימים יחסים עקב איסור של הרופא אבל האם צריך לטבול במקווה לשם מגע כללי?
שלום וצהריים טובים! ברצוני לשאול שאלה בנושא מד"א. אבי פרופ' למחלות לב. רופא ידוע, ואחי מתנדבת כבר כמה שנים במגן דוד אדום!. אני לומדת בכיתה י' בצביה הרצליה. יש לנו בבית ספר מחויבות אישית, אחת האפשרויות זה מד"א. הנושא מאוד מעניין אותי, ויש לי שם חברים רבים, גם לא מבית סיפרי, הבעיה הוא שזה מעורב, אני הייתי בבית ספר יסודי מעורב, ועכשיו אני בבית ספר לבנות. לי לא מריעה להיות בחברה מעורבת אם אני שומרת נגיעה. אני רוצה ללכת לשם מכיוון שהרפואה מ אוד מעניינת אותי והיית רוצה לעשות משמרות על האמבולנס, אבי חושב שזה רעיון טוב אבל אחי לא רצה כל כך בגלל שזה מעורב, אשמח לקבל תשובה חיובית!אם ללכת או לא
יום טוב
לא ניתן לענות לשאלה זו ללא הכרות אישית של הרב הפוסק עם השואל/ת.
לכן מומלץ שתפני לרב פוסק מובהק המכיר אותך ואת בני משפחתך.
האם דימום עקב שיליית פתח מחייב טבילה במקווה? אינינו מקיימים יחסים עקב איסור של הרופא אבל האם צריך לטבול במקווה לשם מגע כללי?
Hello,I'm currently researching issues of abortion in halacha. I've gone through the sugyas related to abortion and Jews, particularly issues in which it is permissible.
שלום , אבקש לא לפרסם את שאלתי באתר. רציתי לשאול האם מותר לי לעשות איפור קבוע בגבות מכיוון שבקושי רואים אותן… וזה גורם לי לעוגמת
כבוד הרב, שלום, אני סטודנט בלימודים לתואר ב 'מדעי הרפואה' המכוון לעיסוק במחקר רפואי. שאלתי היא כיצד עליי לנהוג בדיסקציות הנערכות כחלק מקורס בנוירואנטומיה השנה?
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.