השתלת איברים מאינו ב"ב
שלום ברצוני לקבל מקורות רבניים על הנושא השתלת איברים מגויבכבוד רב ובתודה מראש י' ז' _________________________________________________________________ שאלת בירור: לי' שלום. שאלתך לא כל כך ברורה
שלום רב,
התייעצתי הביוקר עם הרב נבנצאל, אולם מאחר והוא הורה לי בנוסף לשאול רופא ורופא הנשים שלי אינו עובד הערב, אני שואלת גם כאן-
הריון ב"ה תקין אולם לאורך ההריון ההמוגלובין נמוך (בדיקה אחרונה לפני כ-10 ימים היה 8.2)
הרב הורה לצום ובמידה ולא חשה בטוב לשתות בשיעורים ובנוסף לשאול רופא,
פניתי למכון מאחר והרופא כאמור אינו עובד, ואני רוצה לדעת האם בגלל ברזל נמוך יש הנחייה שונה
תודה בברכה
חתימה טובה ושנה טובה
אם מדובר במצב כרוני של ברזל נמוך ברמת הומוגלובין של מעל 8 מ"ג אחוז, יש לפעול כפי הורה הרב.
אולם אם מדובר במצב חריף בו ירד ההומוגלובין מרמה של כ12 לרמה של כ8 מ"ג אחוז, אזי חייבים למנוע התיבשות, וניתן לבצע זאת על ידי שתיה לשיעורין, מתחילת היום.
שלום ברצוני לקבל מקורות רבניים על הנושא השתלת איברים מגויבכבוד רב ובתודה מראש י' ז' _________________________________________________________________ שאלת בירור: לי' שלום. שאלתך לא כל כך ברורה
פרקתי את הכתף ובהוראת אורטופד היד שלי היתה מקובעת לתקופה של שישה שבועות. כעת נאמר לי שעלי לעשות תרגילי פיזיותרפיה באופן אינטנסיבי, מספר פעמים ביום.
שלום. אני בחודש התשיעי להריוני. אני מתגוררת במרחב-עם (ליד שדה בוקר), ואני מתכננת ללדת בבית החולים איכילוב שבת"א. במידה שיגיע הרגע לנסוע לבית החולים ויהיה
תוכן השאלה. לרב שלום, לאחרונה התקבלתי לעבוד במעבדת פוריות של קופ"ח שמבצעת בדיקות זרע והשבחות. לפי הנחיות ההנהלה, על הנבדק להביא את הדוגמה בכוסית למעבדה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.