שלום לרב, בתי שתחי` אובחנה כחולת לוקימיה ALL לפני כשנתיים וחצי. ב"ה היא בשלב ה MAINTANANCE כבר תקופה ארוכה, ובהתאם לפרוטוקול, היא מסיימת את הטיפולים עוד 3 חודשים. היא מרגישה מצוין ומתפקדת רגיל. האם אנו כהוריה צריכים לברך בשבילה הגומל? ואם כן אז באיזה שלב? (היא רק בת 5) אנחנו עדיין מתפללים עליה ברפאנו וכן, אנשים טובים ורבים מזכירים את שמה ברפאנו. האם יש להמשיך בכך עד סוף הטיפולים? האם יש להמשיך בכך גם אח"כ כשהיא עדיין במעקב חודשי אבל לא חולה? תודה רבה רבה, ש.ל.
אין לברך ברכת הגומל. צריכים להמשיך להתפלל עבורה עד שתתרפא לגמרי. אם ח"ו נשאר סיכון של התחדשות המחלה צריכים להתפלל שתישאר בריאה עד שהסיכון יעבור.
בברכת רפואה שלמה
I ASKED THIS QUESTION PREVIOUSLY BUT MY ENQUIRY WAS NOT ACKNOWLEDGED. My son has life threatening allergies that would cause anaphylaxis and has to carry
חיסון נגד פפילומה זוג נשוי ללא ילדים והאשה קיבלה זריקה נגד פפילומה. על פי ההנחיה יש להימנע כחדשיים ממגע של זרע (רק עם קונדום וכדומה).
לצורך עבודה בביולוגיה רציתי לדעת מה עמדת ההלכה ביחס לברירה טרום השרשתית למטרות רפואיות, כלומר על מנת שהוולד יתאים לתרומת מח עצם לאחיו החולה בתלסמיה.
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.