שמעתי שרוצים לעשות במדעטק בחיפה תערוכת של חלקי גופות שנתרמו ע"י המתים לצורך התערוכה וידוע לי שיש עם זה בעיה הלכתית (כבוד המת אם אני לא טועה) והייתי רוצה לדעת בפירוט את הבעיות ההלכתיות עם התערוכה הזו (אני בייניש אז אשמח אם גם ישלחו אלי מקורות בנושא) זה משנה אם זה גופות יהודי או גופות גויים? תודה רבה מראש
האיסור כאן נובע בעיקר לשאלת הלימוד בבתי הספר לרפואה.
הצבה פומבית של בני אדם חנוטים, בוודאי שאיננה ראויה בין אם מדובר בגויים ובין אם מדובר ביהודים, ובחלק מן המקרים היא כרוכה באיסור הנאה מן המת שהוא איסור תורה.
שלום, אנחנו בנות בכיתה ט', ואנחנו עושות עבודה על מחלת הנטינגטון,היא מחלה תורשתית ודומיננטית, נשמח אם תוכל לענות על המקרה הבא: ערן חולה במחלת הנטינגטון.
שלוםהאם אפשר לקחת את הכדורים האלה – Puritan's Pride Q-SORB™ Co Q-10 100 mg ? ראיתי שיש בזה גלטין.תודה וחנוכה שמח
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.