אישתי בשבוע ה9 להריון, בבדיקה שהיינו אצל רופאה נאמר לנו שאישתי חולה כרגע בCMV, המחלה עצמה אינה מזיקה לאם אבל מכיוון שאין אפשרות לדעת אם נדבקה בה בעבר(יש השלכות על חומרת הפגיעה אצל העובר) אז יש אפשרות שהמחלה תפגע בעובר ויגרם לו נזק של חירשות, אילמות ואולי גם פיגור, אנחנו מאוד חוששים שלא נוכל לחיות בסיטואציה כזאת, אנחנו זקוקים דחוף לעזרה, הרופאים שאנחנו מתייעצים איתם אומרים שזאת צריכה להיות החלטה שלנו ושאין תשובה משמעית כי אי אפשר לדעת מה חומרת הפגיעה, אישתי ואני יודעים בוודאות שלא נוכל לגדל ילד עם בעיות. מה קורה במצב כזה? האם יש אפשרות לעשות הפלה? אנחנו גם מאוד חוששים שההפלה תפגע באפשרות שלנו להביא ילדים לעולם, אנחנו מאוד רוצים ילדים וזה הריון ראשון, אנחנו ממש במצוקה ונשמח לעזרה
מומלץ שתתקשרו בדחיפות למרכז הארצי לטרטולוגיה בירושלים, טלפונים 02-6243663 או 02-6243369, בשעות העבודה.
עליכם להכין מראש את כל המסמכים הרפואיים ותוצאות הבדיקות הנוגעות לעניין על מנת להעביר אותם בפקס לרופאי המרכז.
המרכז עונה בכתב לפניה ומנתח במדוייק ככל האפשר את רמת הסיכון ואת חומרתו.
עם קבלת הנתונים הללו, נסו ליצור קשר עם הרב ד"ר הלפרין בשעות הערב אחרי שעה 22:30
שלום. במסגרת עבודת חקר בתושב"ע שאני וחברה שלי צריכות להגיש, בשביל הבגרות בתושב"ע בחרנו לחקור את הנושא של תרומת אברים, והשתלת אברים מבחינת ההלכה. רצינו
אני בת 43, לאחר לידה שמינית. רציתי את המלצתכם באיזה אמצעי מניעה להשתמש? בעבר השתמשתי בהתקן רגיל ונקלטתי להריון ביחד איתו(בהריון ה-3). בשימוש בגלולות, סבלתי
שלום רב, בחודשים האחרונים יצא לי ללמוד ענייני מילה. נוכחתי לדעת שיש מוהלים מקרב שלומי אמוני ישראל שמלים ופורעים לכתחילה ביחד. על פי רוב הפוסקים
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.