אמצעי מניעה לאחר הריון לאשה חולה באוסטאופורוזיס
אנו מתלבטים בבעיה הבאה: נשואים כ8 שנים. בשנתיים הראשונות לנישואינו לא הצלחנו לזכות בהריון, ולאחר טיפול קל תרופתי נקלט ההריון. במהלך הלידה הראשונה אובחן שאשתי
שלום
אישתי בשבוע ה9 להריון, בבדיקה שהיינו אצל רופאה נאמר לנו שאישתי חולה כרגע בCMV, המחלה עצמה אינה מזיקה לאם אבל מכיוון שאין אפשרות לדעת אם נדבקה בה בעבר (יש השלכות על חומרת הפגיעה אצל העובר) אז יש אפשרות שהמחלה תפגע בעובר ויגרם לו נזק של חירשות, אילמות ואולי גם פיגור, אנחנו מאוד חוששים שלא נוכל לחיות בסיטואציה כזאת, אנחנו זקוקים דחוף לעזרה, הרופאים שאנחנו מתייעצים איתם אומרים שזאת צריכה להיות החלטה שלנו ושאין תשובה משמעית כי אי אפשר לדעת מה חומרת הפגיעה, אישתי ואני יודעים בוודאות שלא נוכל לגדל ילד עם בעיות. מה קורה במצב כזה? האם יש אפשרות לעשות הפלה? אנחנו גם מאוד חוששים שההפלה תפגע באפשרות שלנו להביא ילדים לעולם, אנחנו מאוד רוצים ילדים וזה הריון ראשון,
אנחנו ממש במצוקה ונשמח לעזרה
מומלץ שתכינו בכתב את המסמכים הרפואיים הרלבנטיים, ותפנו למרכז הארצי לטרטולוגיה בירושלים, בטלפון 02-6243663 או 02-6243369.
בשאלה מהי מידת הסיכון ומהי חומרתו.
אנו מתלבטים בבעיה הבאה: נשואים כ8 שנים. בשנתיים הראשונות לנישואינו לא הצלחנו לזכות בהריון, ולאחר טיפול קל תרופתי נקלט ההריון. במהלך הלידה הראשונה אובחן שאשתי
שלום אני בת 37 נשואה טרייה, מנסה להכנס להריון מזה שני מחזורים. מבחינה הורמונלית הכל אצלי תקין וכן יש לי מחזור סדיר הנמשך כ-שלושים יום.
שלום רב, אני תומכת לידה במקצועי וברצוני לדעת האם ישנן הכנות מסויימות שעל האישה ההרה לעבור לפני הלידה? תודה ושבוע טוב
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.