שלום רב!
שלחתי שאלה בנושא צום ביום כיפור בהריון ולא נעניתי. אודה אם תוכלו לענות:אני בת 31, אמא לשלושה ילדים, אני נמצאת בהריון בסיכון, הריון עשירי(שש הפלות).ההריון בסיכון עקב מספר גורמים: קרישיות יתר (3 פעמים בעברי DVT), בגללו אני מזריקה קלקסן במינון טיפולי כל זמן ההריון.כמו כן בהריון נוכחי עקב התקצרות צואר הרחם לס"מ וחצי, בשבוע 22, עברתי תפירת צואר. כעת בשמירת הריון, שבוע 31. מהרופא הבנתי שאין עלי לצום רגיל, עקב חשש לצירים.כמו כן יש לי אנמיה (המוגלובין 10). כיצד עליי לנהוג? האם להתחיל לצום ולשתות לשיעורים רק כשאני מרגישה לא טוב או מתחילת הצום?האם גם לאכול לשיעורים? אודה תשובתכם בהקדם.
מצב כמו שלך מחייב שתיה לשיעורין של 2.5 ליטר נוזלים מזינים (לא רק מים) במהלך יום הכיפורים.
עלייך לשתות 40 גרם נוזלים מזינים בהפסקות של לפחות 9 דקות בין שתיה לשתיה.
I would appreciate communication with you regarding what is the latest in the Halacha regarding terminal patients. I was previously the Head of the Radiation
הכוונה לברכת אשר יצר. אחי ביקש ממני בהטחה של 100 אחוזים שהיא תעזור לו ליד. האם היא אמורה לעזור לו במאה אחוזים…?
i am a 46-year-old single (but looking) woman who had a mastectomy and breast reconstruction after having been diagnosed with breast cancer a little under
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.