ברית מילה בהרדמה על ידי רופא שאינו שומר מצוות
מאתר כיפה, מספר השאלה: 112285 שלום רב. ראשית אני מבקש לא לפרסם את השאלה עם אף אחד מפרטי המזהים. תודה. אבי ערך לי את ברית
אני כ5 חודשיים לאחר לידה לוקחת כבר חפיסה 4 של גלולות יסמין במהלך החודשיים האחרונים במהלך הבדיקה של הפסק טהרה וגם בשבעת הימים הנקיים בהחדרת הבד בדיקה אני רואה בצד של הבד מעין כתם של דם
נבדקתי אצל הרופא נשים והוא יעץ לי להמשיך עם הגלולות ואמר שאינו רואה פצע או בבעיה כלשהי שגורמת לדימום. אציין שעל התחתון איני רואה דם רק על הבד בעת הבדיקה לא טבלתי במקווה כבר פעמים ואנו מתוסכלים מכך
הייתי פעם אחת אצל בודקת הלכתית והיא נתנה אישור שזה טהור אך גם החודש הרב ביקש שאלך שוב אל הבודקת הלכתית אך אני איני מוכנה לכך גם נפשית בגלל אופן הבדיקה וגם כספית מכיוון שכל ביקור עולה 70ש"ח
אציין שלאחר הבדיקה אצל הבודקת דיממתי במשך כמה ימים בגלל אופן הבדיקה בקיצור דיכאון גדול מכיוון שאני אסורה לבעלי כבר המון זמן
אנא יעצו לי אני הולכת לרב כל יום או יומים עם בדי הבדיקה המוכתמים וזהו מצב לא נעים אם תאמרו לי בבקשה אם אפשר לקבל איזשהו היתר מכיוון שאני לא יכולה לטבול וגם החודש הבעיה שוב חוזרת על עצמה והרב שוב רוצה שאלך לבודקת הלכתית ואינני מוכנה לכך
בתודה ומחכה לתשובה מהירה.
העצה הטובה ביותר היא לפנות לרופא ולבקשו שישקול להחליף את סוג הגלולות למניעת הריון.
יש סוגים שונים של גלולות כאלה, בהם, בסבירות גבוהה, לא תסבלי מכתמים ודימומים.
אם הרופא לא משתף פעולה במצבך יתכן וכדאי לפנות לרופאת נשים אחרת.
מאתר כיפה, מספר השאלה: 112285 שלום רב. ראשית אני מבקש לא לפרסם את השאלה עם אף אחד מפרטי המזהים. תודה. אבי ערך לי את ברית
שלום וברכה, האם מותר לתת זריקת הורמון גדילה לילד בשבת?אבקש להתייחס גם לאפשרות של מזרק דיגיטלי. תודה רבה (-)
מקרה כירורגי מחדר מיון: בן 95, צלול קוגניטיבית. ב-3 חודשים האחרונים ירידה בתפקוד ונזקק לעזרת המשפחה בתפקוד יומיומי בביתו. ברקע COPD, אי ספיקת לב קלה-בינונית.
כבוד הרב, שלום רב! ברצוני לשאול שאלה מאד רלוונטית וקונקרטית ביחס למשודכת פוטנציאלית במישור האישי. האם כאשר שני ההורים מאובחנים כבעלי OCD ברמה משמעותית עולה
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.