צומות עם כיב קיבה
לפני כחמישה חודשים התגלה אצלי כיב קיבה מדמם, כלי הדם המדמם נצרב בגסטרוסקופיה, ובגסטרוסקופיה חוזרת לא נמצא החיידק הליקובקטור. מאז היו הצומות י"ז בתמוז, ט'
דחוף!
למשיבים שלום! אני בחודש השני להריון, בתענית אסתר אני אהיה בתחילת שבוע 10 להריון. ההריון שלי תקין, אך אני חשה בחילות ולכן לא אוכלת הרבה. (אני מאוד רזה). האם עלי לצום כרגיל?
בתנאי השאלה אסור לך לצום בתענית אסתר.
לפני כחמישה חודשים התגלה אצלי כיב קיבה מדמם, כלי הדם המדמם נצרב בגסטרוסקופיה, ובגסטרוסקופיה חוזרת לא נמצא החיידק הליקובקטור. מאז היו הצומות י"ז בתמוז, ט'
שלום אני יוצאת עם בחור שלאחיו יש פיגור שכלי הוא נמצא בפנימיית אילנית בפרדס חנה , יחסינו מאוד קרובים ובקרוב נתחתן אבל אני מאוד לחוצה
I have been married for 10 years and have 5 children, 2 boys and 3 girls, my youngest is almost two years old. early in
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.