שימוש בדיאפרגמה בין הריונות
אני לאחר לידת ילדי הרביעי (לפני חודש) וכעת אני רוצה לקחת פסק זמן, בעבר השתמשתי בכל מיני סוגי גלולות וזה לא עשה לי טוב (דימומים
ילדתי לפני כחודשיים ולפני כשבועיים טבלתי. לאחר מכן התחלתי ליטול גלולות סרזט למניעת הריון נוסף. רציתי לדעת האם עלי לבדוק את עצמי מתישהו? האם חלה עלי חובת פרישה מתישהו? האם מותר לי שלא לעקוב בזמן הליכה לשירותים וכד'? או שמא מותר לנו לשמש כרגיל ללא חשש עד שאראה ממש. (אם אקבל וסת, או אם אראה כתמים כתוצאה מהגלולות)?
עלי לציין כי מאז טבילתי הראשונה לאחר הלידה הנני טהורה ולא ראיתי כלל, אף כי אני לוקחת כבר כדורי סרזט מזה כשבוע
את צריכה לבדוק את עצמך כל יום בוקר וערב במשך כל החודש הראשון (כשאת לוקחת את הכדור). אם לא תמצאי או תראי דם במשך כל החודש הראשון, אין צורך לבדוק אחר כך בזמן לקיחת הכדורים. אך אם תמצאי או תראי בחודש הראשון, אז את צריכה לבדוק גם בחדשים הבאים עד שיעברו חודשיים ללא דימום בזמן לקיחת הכדורים.
בחודש הראשון את אסורה ביום הוסת ובעונה בינונית.
אני לאחר לידת ילדי הרביעי (לפני חודש) וכעת אני רוצה לקחת פסק זמן, בעבר השתמשתי בכל מיני סוגי גלולות וזה לא עשה לי טוב (דימומים
לכבוד הרב שלום, לפני כחודש וחצי ילדתי תינוקת בניתוח חירום לאחר הריון שהוגדר בסיכון גבוה בעקבות בעיות קשות בזרימות מהשיליה (שילית פתח) לעובר וחוסר התפתחות
במסגרת ביאור הלכות איסורי ביאה ב"מפעל משנה תורה", אנו מתלבטים לגבי ביאור דם "שחור" (אסו"ב ה,ז).כרגע ביארנו כך:וְהַשָּׁחֹר – אדום כהה מאוד (פה"מ נידה ב,ו).ביאור
13:08 22/02/2007 IN THE NAME OF HASHEM MY DEAR RABBI SH A LOM PLEASE SEND THIS LETTER I sent a lot of letter for tefillah
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.