קרינה בלתי מיננת- ספק פיקוח נפש?
כיום מתחילה מודעות לנושא בדיקות קרינה בלתי מיננת לבתים מדובר בקרינה ממכשירי חשמל ובעיקר מכבלי חשמל ברחובות שמציבה חברת החשמל. רשת החשמל במתח נמוך גבוה
אני בת 23,שבועיים לאחר לידה ראשונה ב"ה, אני מאוד מתלבטת כרגע בנוגע למניעת הריון, מצד אחד אני רוצה בהרחבת המשפחה והבנתי שלא רצוי למנוע את ההריונות הראשונים,ומצד שני קשה לי לחשוב כרגע על הריון וילד נוסף, כיוון שמלבד העיייפות מההריון,הלידה והטיפול בבבני, נוספת לכך העובדה שאנחנו חיים בחו"ל בעוד משפחותינו נמצאות בארץ וכמעט שאין לי עזרה, ואני חושבת שעם שני ילדים המצב יהיה קשה שבעתיים. קשה לי להכריע מה קודם למה? ומה עליי לעשות?
במידה ותותר לי מניעת הריון על אילו גלולות או אמצעי מניעה תוכלו להמליץ ? כוונתי היא מהו האמצעי שהסיכויים לדימום ושאר תופעות לוואי הוא הנמוך ביותר, ומתי עלי להתחיל להשתמש באמצעי המניעה?(אני מניקה באופן מלא) תודה רבה וסליחה על האריכות.
בתנאי השאלה את רשאית להמנע מהריון למשך ששה חודשים (ואז, תוכלי לשאול שוב, אם יהיה בכך צורך.)
לגבי אמצעי מניעה המועדף , עליך קודם כל להתיעץ עם רופא הנשים על האמצעים המתאימים לך מבחינה רפואית, ואחר כך תוכלי לשוב ולהתיעץ בשאלה ההלכתית.
כיום מתחילה מודעות לנושא בדיקות קרינה בלתי מיננת לבתים מדובר בקרינה ממכשירי חשמל ובעיקר מכבלי חשמל ברחובות שמציבה חברת החשמל. רשת החשמל במתח נמוך גבוה
אני נשואה כבר 10- שנים. השתמשתי בגלולות כאמצעי מניעה וזה תמיד השפיע על הלבידו. ברצוני להחליף את האמצעי המניעה להתקן מירנה אך אני חוששת מאותה
אני אחות שמתחילה לעבוד באחד מבתי החולים במרכז הארץ, כחלק מעבודתי התחייבתי לעבוד גם שבתות וחגים, בית החולים אינו שומר שבת וגם אינו יכול להתחייב
Dear Dr. Halperin, I am a professor of law and philanthropic studies at Indiana University, and I am doing research on Jewish hospitals. I am
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.