כשרות תוסף המזון "פרוביוטיק"
בס"ד אני סובל זה כשנתיים מבעיה פרוקטולוגית, והנה כשחליתי במחלה אחרת וקיבלתי טיפול אנטיביוטי, חשתי הקלה משמעותית גם במטרד הפרוקטולוגי. הרופא שלי, גסטרואנטרולוג, המליץ לי
שלום וברכה, מבחינה גנטית יש לי בעיה שלא מופיע דימום בזמן תהליך המחזור בגוף, כלומר איני יודעת מתי מתרחש התהליך בגופי, לפי מה שהבנתי מדודתי שגם לה יש את התופעה אין בעיות פוריות עקב כך,היכולת להרות וללדת אינה נפגעת ב"ה,הבעיה נובעת מחוסר איזון הורמונלי.(*הוזכרה בפני אפשרות לטיפול בכדורים) מה שמדאיג ומעלה תמיהה זה מבחינת טהרת המשפחה לכשאקים כזו, ספירת ימי הנידה וימי הטהרה וכדו'-איך אדע מתי לטבול,מתי מותר לגעת ומתי אסור אם אין כלל דימום? תודה רב ה וכל טוב.
הנתונים המובאים בשאלה לא כל כך ברורים.
כדאי שתתקשרי לד"ר הלפרין בשעות הערב (אחרי 22:00) לטלפון 052-2602349
בס"ד אני סובל זה כשנתיים מבעיה פרוקטולוגית, והנה כשחליתי במחלה אחרת וקיבלתי טיפול אנטיביוטי, חשתי הקלה משמעותית גם במטרד הפרוקטולוגי. הרופא שלי, גסטרואנטרולוג, המליץ לי
אני לאחר לידה של ילד שני (ילד ראשון בן 1.7) איני רוצה להשתמש בגלולות למניעת הריון כי בעבר גרמו לי לשיבוש במחזור שהקשה על כניסה
אני בהריון בשבוע ה-12. יש לי עבר של התעלפות בצומות. בהריון הזה הזריקו לי פעמיים אינפוזיה עקב התייבשות. מרגישה חולשה כללית. האם לשתות בשיעורין? בברכת
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.