צניעות ונגיעה בקורס רפואי
אני לומדת קורס "פרחי רפואה", במסגרת הקורס אנחנו לומדים רפואה משלימה ובשבוע הבא יהיה התנסות מעשית, ז"א שנצטרך להיות עם מכנסיים בשיעור עצמו… ושהרופא יעשה
שלום אני אחרי לידה, טבלתי כבר במקווה ואני מניקה, כך שאין לי מחזור. אבל כנראה בגלל שלקחתי כדורים למניעת הריון והפסקתי היה לי דימום יומיים והפסיק. מאז עברו שבועיים נקיים בלי דימום, אבל בשבועיים האלה לא עשיתי בדיקת שבעה נקיים רציתי לדעת אם אני צריכה לעשות את הבדיקות למרות שאני נקייה ולא מדממת או שאני יכולה ללכת ישר למקווה. אשמח לקבל תשובה
אחרי כל דימום שמקורו ברחם יש
א. לבצע בדיקת הפסק טהרה
ב. לספור שבעה נקיים כדין
ג. לטבול.
כל עוד לא מולאו שלשת התנאים – האיסור קיים.
כלל זה חל גם על שאלתך.
אני לומדת קורס "פרחי רפואה", במסגרת הקורס אנחנו לומדים רפואה משלימה ובשבוע הבא יהיה התנסות מעשית, ז"א שנצטרך להיות עם מכנסיים בשיעור עצמו… ושהרופא יעשה
לכבוד הרב מרדכי הלפרין שליט"א אני פונה אליך בעניין רופאים גניקולוגיים, שזה דבר מאוד מציק לי ורציתי לקבל ממך תשובות בנושא הזה. 1) מדוע בחרתם
לכבוד הרב ד"ר מרדכי הלפרין שליט"א שלום וברכה נתבקשתי על ידי איש רפואה, לברר נושא המעסיק אותו ונוגע ג"כ לעובדי רפואה רבים באשר הם, והוא,
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.