כשרות תוספי מזון
אשתי ו2 מנכדותיי סובלות מבעיות בקיבה ופטריות והעצה שקבלו מרופאים העוסקים גם ברפואה אלטרנטיבית היא לקחת מידי יום כמות מסויימת של חיידקים בתוסף תזונה ובמיוחד
שלום רב ויישר כח על עבודת הקודש שאתם עושים "אשריכם ישראל"
עליי לכתוב עבודה סמינריונית בנושא טיפול וסיעוד בקשישים ורציתי לדעת האם יש הרבה חומר בנושא? ואם כן היכן אפשר למצוא אותו?
שנה טובה ותודה רבה.
את מוזמנות לפנות לפורום המקצועי שהקמנו כדי לסייע לכותבי עבודות:
https://www.medethics.org.il/forum/Heb/forum.asp?FORUM_ID=4
כמו כן את מוזמנת לחפש במאגרי הידע המקוונים של מכון שלזינגר בכתובת:
https://www.medethics.org.il/db/
וגם ב
https://www.medethics.org.il/siteHeb/Search.asp
אשתי ו2 מנכדותיי סובלות מבעיות בקיבה ופטריות והעצה שקבלו מרופאים העוסקים גם ברפואה אלטרנטיבית היא לקחת מידי יום כמות מסויימת של חיידקים בתוסף תזונה ובמיוחד
אני מעוניין ללמוד רפואה ומאוד מתעניין בתחום של רפואת נשים האם יש בעיה הלכתית בזה או עדיף להמנע וללכת לתחום אחר ברפואה _____________________________________________________________ תגובה תודה
אשתי בהריון, בשבוע 36. היא משתמשת במכשיר "אפי נו" (http://www.epi-no.co.il) להכנה ללידה. בפעם האחרונה שהשתמשה בו נוצר פצע קטן ומדמם בפתח הנרתיק (שאפשר לראותו מבחוץ).
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.