ביקור חולים
כבוד הרב שלום! חברותיי ואני התבקשנו להכין עבודה בתושב"ע על נושאים שבין אדם לחברו. בחרנו בנושא ביקור חולים, והסתכלנו במקורות, ואז נתגלה לעינינו שהשכר של
שלום וברכה! הבן שלי מקבל צפורל פרופילקטי בכל יום מאז נולד. דרך המתן היא, כמובן, בסירופ. בבדיקה שעשיתי לא ראיתי שיש כשר לפסח על תרופה זו. הואיל ומובר בתינוק, והואיל ואינני יכולה, כמובן, להפסיק את הטיפול- מה עושים? כנ"ל לגבי נרות אקמולי- אם חלילה נצטרך. הוא לא מוכן בשום פנים לקחת דרך הפה. (הוא מקיא הכל ).
אין שום בעיה במתן נרות בפסח.
במקרה שלך מותר לתת לתינוק גם סירופ צפורל, אך להקפיד שיוכנו לו כלים מיוחדים שלא יהיו בשימושם של שאר בני הבית.
כבוד הרב שלום! חברותיי ואני התבקשנו להכין עבודה בתושב"ע על נושאים שבין אדם לחברו. בחרנו בנושא ביקור חולים, והסתכלנו במקורות, ואז נתגלה לעינינו שהשכר של
שלום, אני עושה עבודת סמנריון (במחלקה לתלמוד בבר-אילן) בנושא: "הפלה והשלכותיה המשפטיות-הלכתיות" כאשר ההתמקדות שלי היא בהפלות מלאכותיות עם דגש על בעיות ממוניות. הסמנריון הנ"ל
Shalom, Masjalomchem? I really obtained very good memories and a lot of useful information from my stay in your Institute. Nice to have contacts afterwards with
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.