היתרונות הבריאותיים של דיני טהרה
שלום וברכה, שמי ס', נשואה+2, דתיה, סטודנטית לסיעוד, שנה ג', באוניברסיטת חיפה, ואני זקוקה בדחיפות לעזרה במציאת מאמר מחקרי, מנקודת מבט גניקולוגית, שמראה ומוכיח את
שלום. אני חייל בשירות סדיר התחתנתי לפני כחמישה חודשים. אישתי סטודנטית בשנה הראשונה.
אנחנו בבעיה קשה, איננו יכולים כרגע לטפל בילד אני נמצא בצבא רוב הזמן וגם שבתות ואישתי רוב היום בלימודים. גם מבחינה כספית אינני יכול, כי הצבא לא תומך בי.
האם אנו יכולים ללכת לרופא שייתן לנו מרשם לגלולות?
זה ממש דחוף אני לא יודע למי לפנות.
תודה.
לגבי החלק ההלכתי עליך לפנות לרב מורה הוראה שמכיר אותכם באופן אישי.
מצד שני, ברמה הרפואית מאוד לא מומלץ לדחות את ההריונות הראשונים אחרי החתונה, כי כבר נתקלתי בהרבה מקרים בהם חלה ירידה משמעותית בכושר הפוריות של אחד מבני הזוג והסבל שהם עברו אח"כ כדי להביא פרי בטן היה ממש מיותר וניתן למניעה אילולא הדחיה.
לכן יתכן שעדיף לפתור את הבעיות הטכניות הקיימות בצורה יותר פרודוקטיבית.
שלום וברכה, שמי ס', נשואה+2, דתיה, סטודנטית לסיעוד, שנה ג', באוניברסיטת חיפה, ואני זקוקה בדחיפות לעזרה במציאת מאמר מחקרי, מנקודת מבט גניקולוגית, שמראה ומוכיח את
האם המחלה אלופיצה אריטה – Alopecia areata (al-oh-PEE-shah air-ee-AH-tah) מוכרת בהלכה? ממה היא נובעת? האם יש לה תרופה? לדברי המומחים בארץ לא קיימת תרופה קונבציונלית
Dear Rabbi Halpern shlitaI hope this mail finds you well.I fondly recall our meetings some time again, and take the liberty to ask your assistance.There
ב"ה אני נכה קטועת שני רגליים מעל הברך בת 40 צמודה לכסא גלגלים ממונע. לאחר בדיקה עם ספק הכסא ומכון צומת נאמר לי שלא ניתן
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.