נישואי אדם בעל שיתוק פלג גוף תחתון – אפשרות הפוריות והתנגדות המשפחה
בס"ד ברצוני לשאול שתי שאלות 1) אדם נכה על כסא גלגלים שאינו יכול להזיז רגליו כלל מה הסיכוי לכך שנפגע אצלו גם תפקוד פריה ורביה,
בשנים האחרונות קיימת חרדה וחשש בזמן קיום מצוה מפני פליטה מוקדמת, והפלטות האלו אינם יורה כחץ אלא פליטות. ולכן ממהרים לקיים את המצוה גם לפני שיש מוכנות פיזית מספיקה, כדי לא להכשל באיסור מוז"ל. מצש שני המהירות עצמה גורמת שאין מספיק קושי וממיל לפעמים תוך כדי הניסיון כבר יש פליטה. ויש כאן פרדוקס, כי להמתין חוששים מפליטה, ואם ממהרים ואין מספיק קישוי זה עצמו יותר פליטה לפעמים – שהרי לא מצליחים לבצע בהעדר קישוי מספיק. כייצד רצוי לנהוג בכל זה ? שאלה נוספת, מי שכאשר בועל אינו יורה כחץ, האם זה ראוי להולדה. האם קיים מצוה, האם זהנ בעיה רפואית, או שבגיל 40 ומעלה זה אצל כולם כך. ( ויותר קשה, שבמקרי אונס בלילה אחת לחצי שנה כן היה יורה כחץ. זאת אומרת שיש מסוגלות איך שהוא, אז היכן הבעיה ?) ובריצור האם בגיל מסויים זה נורמאלי שכל הבעילות אין בהם יורה כחץ, אלא סוג של פליטה.
בס"ד ברצוני לשאול שתי שאלות 1) אדם נכה על כסא גלגלים שאינו יכול להזיז רגליו כלל מה הסיכוי לכך שנפגע אצלו גם תפקוד פריה ורביה,
שלום לרבני המכון. אני סטודנט לרפואה סינית , וכעת אני בשלב הסטאז' שלי. במסגרת זה , אני גם מכין פורמולות צמחים למטופלים שלי (הפורמולות יעילות
תודה על תשובתכם (#6882)בהמשך לעניין מה דעת ההלכה על האמור מטה (לקוח מעתון גלובוס – מדענים ישראלים מפתחים "בנק איברי גוף" להשתלה בחולים, 09.03.2012)בעניין חילופי
גבר שהמערכת שלו עובדת מצויין לפי הערכתו של ד"ר מדזאר בבי"ח תל השומר אך מצליח לפלוט זרע רק בזמן שהוא ישן נשוי 3 שנים, ניתקלתם
לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.